Ah Ablalar

18
72
Ah Ablalar

Ah Ablalar

 

Ablası olan beni daha iyi anlar . Ablalar bazen candır ama bazen de of  çok  fenalar .ama yinede ablası bir tane olan ablasının kıymetini iyi bilir.

         Ben okuldan eve geliyorum ablam hala okulda  ,
duvarda bir yazı vardı. ESMA KİTAPLARINI  TOPLA GELDİĞİMDE  BİR ŞEY  GÖRMÜYECEĞİM . Ben mırıldana mırıldana topluyorum. Diyorum ki Yarabbim  ya sabır okuldayken bile bana is veriyor . Ama yinede topladım . Ama bazen düşünüyorum ablam üniversite ye gidecek ben kiminle atışacagım işte o anda ablasının kıymetini anlıyorum ve bir iki saat iyi davranıyorum  .  Tartışıp , kavga etsek te o benim ablam onun her dakika her saniye kıymetini bilmeliyim . Çünkü  dünya çok kısa her kez bir gün ölecek ,  koskoca  Peygamber Efendimiz  (s.a.v) vefat  etti.  Bizler mi vefat etmiyeceğiz . Sadece ablalarınızın değil  ,  annenizin , babanızın, kardeşlerinizin vs. kıymetlerin bilelim. ❤ yazdığım yazıyı okuduğunuz için sizlere Teşekkür ederim. ❤   “BÜYÜKLERE  SAYGI ,  KÜÇÜKLERE SEVGİYLE DAVRANALIM.

PAYLAŞ
Önceki İçerikAh Şu Matematik
Sonraki İçerikDost Olmak

18 Yorumlar

  1. Bu arada kardeşlerin şanslı çünkü senin gibi bir ablalari var elif (yani biraz değiller minicik 😊😊😊

  2. Aynen esma seni çoook iyi anlıyorum o eve gelinceki görevler aynı benim ablamı anlatıyosun sanki 😁😁😁😁

  3. Kardeşleri olmayıpta abla olanlar prenses gibi ablalardir bazılarının hem kalbi güzel hemde ablailkları bunlardan sadece 3 tanesi Kifayet Esra Aleyna. …

CEVAP VER