AKREP BURCU

3
Haftalık Burç Yorumları
AKREP BURCU

AKREP  BURCUNA DAİR GÜNLÜK  VE HAFTALIK BURÇ  YORUMLAR BURADA SİZİNLE OLACAK

Şanlıurfa Sosyal içerik platformu Sosyal Loca ile haftalık ve aylık olarak amatör Akrep Burç yorumlarını BURÇ DÜNYASI sayfamızdan takip edebilir.

Her kategoride olduğu gibi Haftalık Burç Yorumları  kategorisinde de iddialıyız.Bundan sonra Akrep Burç yorumlarını eminiz ki bizim sayfadan takip edeceksiniz.

sitemize verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz.Akrep BURCU  yorumu için aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

06.06.2017  AKREP BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

21.06.2016  AKREP BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

1905.2016 AKREP BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.03.2016 AKREP BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

25.02.2016  AKREP BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

28.12.2015 AKREP BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

07.12.2015  AKREP BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

Şanlıurfa

Urfa Birecik Halkı Tarihine Sahip Çıkmalı

3 YORUMLAR

  1. AKREP BURCUNUN ÖZELLİKLERİ

    Madde 1. İnatçı, hayalperest, kararlı ve mücadeleci kimliği ile dikkat çekerler ancak en çok inatçı kimliği ile ön plana çıkar ve özellikle kadınları çok daha inatçı bir kişiliğe sahiptir.

    Madde 2. Akrep, zıt kutupların burcudur yani en iyi noktalara ulaşabileceği gibi en kötü noktalarda da görebilirsiniz. Sinirli oldukları zaman çekilmezler ve uzak durmanız sizin için en iyisi olacaktır.
    Madde 3. Akrep burcu bir akrep kadar zehirlidir ve kin tutma konusunda inanılmaz derecede etkilidirler. Yapılan kötülüğü hiçbir zaman unutmazlar ve intikam alacakları günü beklerler. Zara vermek istediğinizde bir kez daha düşünün çünkü hiçbir şekilde affetmezler ve zarar vermeye hazırdırlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.