BAŞAK BURCU

3
Günlük Burç Yorumları
BAŞAK BURCU

SEVGİLİ BAŞAK BURÇLARI BURCUNUZA DAİR HER ŞEY  BURADA BAKALIM KİMLER VARMIŞ

Urfa Sosyal içerik platformu Sosyal Loca ile haftalık ve aylık olarak amatör Başak Burç yorumlarını BURÇ DÜNYASI sayfamızdan takip edebilir.

Her kategoride olduğu gibi Günlük Burç Yorumları  kategorisinde de iddialıyız.Bundan sonra Başak Burç yorumlarını eminiz ki bizim sayfadan takip edeceksiniz.

sitemize verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz.Başak BURCU  yorumu için aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

04.06.2017 BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.06.2016 BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

16.05.2016 BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.03.2016  BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

10.03.2016 BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

25.02.2016  BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

28.12.2015 BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

07.12.2015  BAŞAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

Şanlıurfa

Urfa Birecik Halkı Tarihine Sahip Çıkmalı

3 YORUMLAR

  1. BAŞAK BURCUNUN ÖZELLİKERİ

    Madde 1. Nezaket, araştırmacı ruh ve çalışma azmi onun en belirgin özellikleri arasında yer alır ve çalışma azmi ile çevresinin de dikkatini çeker. İş ve eğitim hayatında oldukça başarılıdır ve diğer insanlardan bir adım daha öndedir.

    Madde 2. Yönetici gezegeni Merkür’dür. İşini asla ertelemez ve günü gününe işlerini yapar. Düzen sahibidir ve sürekli olarak başarıyı kovalar. Mükemmeli istemesi de onun en büyük özellikleri arasında yer alır. Tuttuğunu koparan bir yapısı vardır ve bunu en iyi şekilde gerçekleştirir.
    Madde 3. Zekası ve analitik düşünme özelliği onu diğer insanlardan farklı kılmaktadır. İnce eleyip sık dokur ve kolay kolay yapılanı beğenmez bu yüzden üzerine çok fazla düşer.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.