KOVA BURCU

1
Günlük Burç Yorumları
Urfa Sosyal içerik

KOVA BURCUNA DAİR YORUM VE DAHA FAZLASI BİZDE

Urfa Sosyal içerik platformu Sosyal Loca ile haftalık ve aylık olarak amatör Kova Burcu yorumlarını BURÇ DÜNYASI sayfamızdan takip edebilir.

Her kategoride olduğu gibi Günlük Burç Yorumu kategorisinde de iddialıyız.Bundan sonra Kova Burç yorumlarını eminiz ki bizim sayfadan takip edeceksiniz.

sitemize verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Kova BURCU  yorumu için aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

09.06.2017 KOVA BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

24.06.2016 KOVA BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

17.05.2016  KOVA BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.03.2016 KOVA BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

25.02.2016  KOVA BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

28.12.2015 KOVA BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

07.12.2015  KOVA BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

Urfa

Urfa Birecik Halkı Tarihine Sahip Çıkmalı

1 Yorum

  1. KOVA BURCUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ;

    Madde 1. Umut, arkadaşlık ve gelecek onlar için çok önemlidir. Sürekli umut ederek yaşarlar ve özellikle ilişkilerinde sürekli olarak gelecek planı yaparlar ve bu durum bazen erkekleri sıkabilir.

    Madde 2. Orjinal bir kişiliğe sahiptirler ve her zaman farklı olmayı başarırlar. Diğer insanlardan farklı özellikleri ile ayrılır ve kendi yolunu çizmek için çok daha fazla sabırlı davranırlar.
    Madde 3. Özgür ve ilerici düşüncelere sahiptirler ama zaman zaman bu anlamda kendileri ile ters düştükleri de olur ve karar verme aşamasında daha ilkelce düşünebilirler. Yenilikçi fikirlere açıktır ve daha çok kendi fikirlerini savunmayı tercih ederler ancak başkalarına da her zaman saygı duyarlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.