OĞLAK BURCU

3
Günlük ve Güncel Burç Yorumları
OĞLAK BURÇ yorumları

OĞLAK BURCUNA DAİR GÜNCEL BURÇ YORUMLARI  BURADA

SAYFAMIZA BEKLERİZ…

Şanlıurfa Sosyal içerik platformu Sosyal Loca ile haftalık ve aylık olarak amatör Oğlak Burcu yorumlarını BURÇ DÜNYASI sayfamızdan takip edebilir.

Her kategoride olduğu gibi Günlük Burç Yorumları  kategorisinde de iddialıyız.Bundan sonra Oğlak Burç yorumlarını eminiz ki bizim sayfadan takip edeceksiniz.

sitemize verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Oğlak BURCU  yorumu için aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

08.06.2017 OĞLAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

23.06.2016 OĞLAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.05.2016 OĞLAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.03.2016 OĞLAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

25.02.2016 OĞLAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

28.12.2015 OĞLAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

07.12.2015  OĞLAK BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANLIURFA

Urfa Birecik Halkı Tarihine Sahip Çıkmalı

3 YORUMLAR

  1. OĞLAK BURCUNUN ÖZELLİKLERİ

    Oğlak burcunun genel özellikleri arasında kendinden emin oluşları, güçlü kişilikleri ve sarsılmaz yapıları vardır. Bu durum özellikle dış görünüşlerine yansır. Diğer insanlara biraz mesafeli davransa da aslında içlerinde sevgi ve ilgiye aç birisi vardır. Oğlak burcu insanlarının özgüveni yüksektir ve kendi düşüncelerine fazlaca önem verir. Maddiyata eğilimleri çok fazladır. Zaten hayatlarındaki en önemli nokta da ilk olarak iş ve para, ikinci nokta da aşk vardır. Amaçları her zaman kazanmak, galip gelmektir. Kendilerine has sistemleri vardır. İnandıkları ve koydukları kuralların dışına çıkmaz, çıkılmasını da istemez. Bu konuda da bıktıracak derece de inatçı olabilirler. Oğlaklar ciddi bir görünüme sahiptir. Üzerine yüklenen sorumlulukların farkındadırlar ve ağır gelse de kaçmaya çalışmaz. Gelenek ve göreneklere sıkı bir şekilde bağlıdırlar. Farklı olan, ilk olan hiçbir konuya sıcak bakmazlar. Bu konu da oldukça çekingen davranırlar. Oğlak burcu insanlarını diğer tüm burçlardan özellik olarak, sabırlı olmaları ve mantıklı olmaları ayırır. Mantıksızlık olan her şeyde aşırı hassas olurlar. Bu iki temel özellikleri Oğlakların hadiseleri ve karşısındaki insanları daha açık bir şekilde anlamasına yardımcı olur. Yine de pek şanslı olduklarını söyleyemeyiz, özellikle Oğlak burcu erkeklerinin. Bu burcun zaman, iyilik perisi diyebiliriz. Zamanı kullanmayı çok iyi başarırlar, bu sayede hamle yetenekleri üst seviye de olur. Bu özelliklerini aşk hayatında, iş hayatında ve sosyal anlamda sıkça kullanır. Azim, Oğlak burcu için paroladır. Organize eden benim, temel sözleridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.