TERAZİ BURCU

1
Şanlıurfa Sosyal İçerik
TERAZİ BURCU

SEVGİLİ TERAZİ BURÇLARI GÜNLÜK BURÇ YORUMU SAYFAMIZDA SİZLERLE.

Şanlıurfa Sosyal içerik platformu Sosyal Loca ile haftalık ve aylık olarak amatör Terazi Burç yorumlarını BURÇ DÜNYASI sayfamızdan takip edebilir.

Her kategoride olduğu gibi Günlük Burç Yorumları  kategorisinde de iddialıyız.Bundan sonra Terazi Burç yorumlarını eminiz ki bizim sayfadan takip edeceksiniz.

sitemize verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz.Terazi BURCU  yorumu için aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

05.06.2017  TERAZİ BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

20.06.2016 TERAZİ BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

18.05.2016  TERAZİ BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.03.2016  TERAZİ BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

25.02.2016 TERAZİ BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

28.12.2015 TERAZİ BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

07.12.2015  TERAZİ BURCU YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Şanlıurfa

Urfa Birecik Halkı Tarihine Sahip Çıkmalı

1 Yorum

  1. TERAZİ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ

    Madde 1. Rahat, sosyal, aktivist, uyumlu ve hareketli olmak bu burcun en büyük özellikleri arasında yer alır ve birçoğu da etkinliklerden vazgeçemez. Terazi burcu insanı genellikle hiperaktif olur.

    Madde 2. güzellik tanrıçası Venüs onların yöneticisidir ve burcun kadınları güzelliğe çok fazla önem verir. Onları bakımsız göremezsiniz ve estetik onlar için vazgeçilmezdir. Bakımlı olmayı, güzel olmayı tercih etmektedirler.
    Madde 3. Kendilerini en güzel ve en özel olarak görürler. Çevrelerinden ve özellikler sevgililerinden sürekli olarak övgü ve güzel söz beklerler. En iyi olduklarını duymak ya da en güzel olduklarını duymak onları en çok mutlu eden şeydir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.