YAY BURCU

2
Aylık Burç Yorumları
Şanlı Urfa Sosyal İçerik

SEVGİLİ YAY BURCU BAKALIM BU GÜNLERDE SİZİ NELER BEKLİYOR
AYLIK BURÇ YORUMLARI  SAYFAMIZDA

Şanlıurfa Sosyal içerik platformu Sosyal Loca ile haftalık ve aylık olarak amatör Yay Burcu yorumlarını BURÇ DÜNYASI sayfamızdan takip edebilir.

Her kategoride olduğu gibi Aylık Burç Yorumları  kategorisinde de iddialıyız.Bundan sonra Yay Burç yorumlarını eminiz ki bizim sayfadan takip edeceksiniz.

sitemize verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Yay BURCU  yorumu için aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

07.06.2017  YAY BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

22.06.2016  YAY BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

16.05.2016 YAY BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

19.03.2016 YAY BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

25.02.2016 YAY BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

28.12.2015 YAY BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

07.12.2015  YAY BURCU İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANLIURFA

Urfa Birecik Halkı Tarihine Sahip Çıkmalı

2 YORUMLAR

 1. DOĞUM GÜNÜ RENKLERİ

  23 ARALIK=1 0CAK KIRMIZI 25 HAZİRAN=4 TEMMUZ KIRMIZI

  2 OCAK=11 OCAK TURUNCU 5 TEMMUZ=14 TEMMUZ TURUNCU

  12 OCAK=24 OCAK SARI 15 TEMMUZ=25 TEMMUZ SARI

  25 OCAK=3 ŞUBAT PEMBE 26 TEMMUZ=4 AĞUSTOS PEMBE

  4 ŞUBAT=8 ŞUBAT MAVİ 5 AĞUSTOS=13 AĞUSTOS MAVİ

  9 ŞUBAT=18 ŞUBAT YEŞİL 14 AĞUSTOS=23 AĞUSTOS YEŞİL

  19 ŞUBAT=28 ŞUBAT KAHVE 24 AĞUSTOS=2 EYLÜL KAHVE

  1 MART=10 MART TURKUAZ 3 EYLÜL=12 EYLÜL TURKUAZ

  11 MART=20 MART BEJ 13 EYLÜL=22 EYLÜL BEJ

  21 MART SİYAH 23 EYLÜL ZEYTİN YEŞİLİ

  22 MART=31 MART MOR 24 EYLÜL=3 EKİM MOR

  1 NİSAN=10 NİSAN LACİVERT 4 EKİM=13 EKİM LACİVERT

  11 NİSAN=20 NİSAN GÜMÜŞ 14 EKİM=23 EKİM GÜMÜŞ

  21 NİSAN=30 NİSAN BEYAZ 24 EKİM=11 KASIM BEYAZ

  1 MAYIS=14 MAYIS MAVİ 12 KASIM=21 KASIM ALTIN

  15 MAYIS=24 MAYIS ALTIN 22 KASIM=1 ARALIK KREM
  25 MAYIS=3 HAZİRAN KREM 2 ARALIK=11 ARALIK GRİ

  4 HAZİRAN=13 HAZİRAN GRİ 12 ARALIK=21 ARALIK KESTANE

  14 HAZİRAN=23 HAZİRAN KESTANE 22 ARALIK NEFTİ

  24 HAZİRAN GRİ

  KIRMIZI: Şirin ve sevgi dolu, aşık olmayı seven ve genellikle neşeli, hareketli olan biridir. Fakat, ara sıra mutsuz olduğu da görülür. Çekingen değildir.
  KREM: Yarışma ruhuna sahip, sportif ve kaybetmeyi asla sevmeyen biridir. Genellikle neşelidir. Aşkta doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.
  NEFTİ: Görünüşüne önem veren, zevkli bir kişidir. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur ve ruhunda liderlik vardır. Hayatı ve kariyer için çok düzenli çalışan biridir.
  GRİ: Çekici, hayat dolu, dost canlısı, duygularını asla gizlemeyen ve başkalarının gününü aydınlatan biridir. Hayal gücü yüksektir. Doğru sözleri doğru yerde söyler.
  YEŞİL: Zarif, kendine güvenen, hayatının tek ve gerçek aşkını bekleyen biridir. Sağlığına oldukça fazla düşkündür. Sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir kişidir.
  ALTIN: Doğruyu da yanlışı da bilmeyen, neşeli, adil ve dışa dönük bir kişidir. İlişkilerinde oldukça hassastır. Kolayca huzursuzluğa kapılır.
  PEMBE: Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışan ve başka insanlara yardım etmeyi seven bir kişidir. Masallardaki gibi bir aşk yaşamak ister.
  SARI: İlişkilerinde ast olmayı sevmeyen, önderlik ruhuna sahip, cömert, abartısız ve tatlı bir kişidir. Romantiktir. Başkaları adına karar vermeyi sever.
  KESTANE: Espri anlayışı yüksek, zeki, bağımsız ve ne yapacağını bilen bir kişidir. Akıllı ve pratik olmasına karşın tembelliği de seven biridir.
  TURUNCU: İlişkilerinde sorumlu, uyumlu rekabetçi ve güvensizdir. Fakat doğru insanı bulunca ona sonsuza dek güvenebilir.
  MOR: Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven ve arkadaşları arasında oldukça fazla popüler olan biridir.Asla bencillik yapmaz. Psikolojisi oldukça çabuk değişir.
  BEJ: Sezgileri güçlü, merhametli, bencilliği sevmeyen çok sakin biridir.Fakat hemen strese girebilecek bir yapıya sahiptir. İlişkilerinde kıskançtır ve küçük sorunları büyütür.
  GÜMÜŞ: Hırslı, utangaç, gururlu, yeni deneyimlere açık ve orijinal fikirlere sahip bir kişidir. Çapkındır ve bu yüzden aşk hayatı karmakarışıktır.
  BEYAZ: Kıskanç, tutkulu, hırslı ve asil bir ruha sahip bir kişidir. Takdir etmeyi bilir, ama, bazen kendini diğer insanlardan üstün görür.
  SİYAH: Acımasız, cesur, sağlam yaratılışlı, bağımsız ve girişken biridir. Aşkı farklı yaşamayı sever. Karar almadan önce, uzun süre düşünür.
  ZEYTİN YEŞİLİ: Şiddeti sevmeyen, sakin, yumuşak mizaçlı, kıskançlığı sevmeyen ve adalet duygusu gelişmiş bir kişidir.Nerede ne şekilde davranılacağını ve konuşulacağını çok iyi bilir.
  KAHVE: İlişkilerinde kolayca yakınlık kuramayan ve kurmayan, hareketli ve sportif bir kişidir. Çok çabuk aşık olur ve ideal aşkını buluncaya kadar da arayışlarını sürdürür.
  MAVİ: Mantıklı, aşık olmayı seven, kendine güveni olmayan, gerekli zamanlarda cesur olabilen bir kişidir.
  LACİVERT: Yaşamayı seven, zevkli ve konsantrasyonu iyi olmayan bir kişidir. Aşkta, duygusal olmasına rağmen zor affeder.
  TURKUAZ: Duyguları birdenbire ve kolayca değişebilen, yalnızlığı ve seyahat etmeyi seven biridir. Anlatılanlara kolayca inanan, sadık ve iyi bir dinleyici olduğundan aşk yüzünden kolay incinebilir.

 2. YAY BURCUNUN ÖZELLİKLERİ

  Madde 1. Özgür, enerji dolu ve istekli yapıları ile dikkat çekmeyi severler. Oldukça hareketli ve aktivist bir kimliğe sahiptirler.

  Madde 2. Yeni fikirler ve keşifler yay burcunu mutlu eder. araştırmayı ve öğrenmeyi sever. Sürekli olarak en yükseği ve en ileriyi hedeflemek onun işidir. Farklı olmak ve özgür olmak da diğer farklı özellikleri arasında yer almaktadır.
  Madde 3. Şanslı oldukları bilinir ve özellikle iş hayatında şansın onlara çok fazla yardım ettiğini söyleyebiliriz. Eğitim, arkadaşlık, çalışma hayatı ve daha birçok farklı alanda şans kapılarını onlar için aralamıştır ve bu şansları da çok iyi değerlendirmeyi bilirler. Kararlı ve güçlü yapıları da onların en büyük özellikleri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.