Firma Tanıtımı

Firma Tanıtımı

Web sitemiz Firma Tanıtımı sayfası sayesinde sizlere kendi firmaların Reklam ve firmalarınızın Google arama motorunda ön sayfalara çıkmasını sağlıyor.

Malum her hangi bir ürün,hizmet ve benzeri şeyleri aradığımızda ilk yaptığımız Google Arama Motorunda bunu aramak.

Tabi sizlerde doğal olarak herkes gibi Firmanız,ürününüz ya da iş yerinizin Bu arama sayfasında üst sıralarda olmasını istersiniz.

İşte tam bu noktada Web sitemiz Sosyal loca Sosyal içerik platformu sizlere iş yeri ilanları,Reklam ve Firma Rehberi olarak hizmet etmekten gurur duyar.

Özellikle Şanlıurfa ilinde ki firmaların Web dünyasında ön plana çıkarmak için talibiz.

Bu nedenle Tam bir Urfa Firma Rehberi de diyebiliriz.

Aydın Güvenlik Sistemleri
Address: Yenişehir mah.230 Karadeniz apt altı no14/c haliliye/ Şanlıurfa
Firma Kategorisi:
Firma Özeti: Aydın Güvenlik Sistemleri 2015 yılında Urfa da hizmet vermeye başlamış olup,kısa zamanda güzel işler başarmıştır. Teknik personeli ile her daim hizmette Şanlıurfa da hazırdır.
Mesai saatleri sabah 07:30 Akşam 19;30 dur.
Firmanın Tam Açıklaması:

Aydın Güvenlik Sistemleri
Aydın Güvenlik Sistemleri olarak Şanlıurfa ili ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Güvenlik kamera sistemleri hırsız alarm sistemleri bina görüntülü diafon sistemleri otopark kapı sistemleri kartlı geçiş sistemleri bilgisayar ve teknik servis olarak hizmetleri vermekteyiz

Hizmetimizde kaliteyi baz alıp hızlı bir şekilde servis hizmeti sunuyoruz

Bizlere telefon ve diğer iletişim adreslerimizden ulaşa bilirsiniz.

Referanslarımız
Şanlıurfa Bahçeli evler orta okulu
Harran üniversitesi giriş kapısı
Urfa Minik dehalar kreşi
Şanlıurfa Orak yapı
Mihenkk yapı
Sanliurfa Evren sanayi kooparatifi
Sefa vinç

Ve daha yazamadığımız bir çok firma ve kurumda çalışılmış olup işlerimiz zamanında ve sağlıklı bir şekilde teslim edilmiştir.

Firma Telefon No: tel no : 0414 316 08 19 Cep no: 0542 493 50 87
Eymen Oto Kuaför
Address: Güllü bağ mahallesi  307.sokak Badıllı mevki Karaköprü no:12 Şanlıurfa
63000
Firma Kategorisi: ,
Firma Özeti: Eymen Oto Kuaför olarak Şanlıurfa Karaköprü halkına özverili personel ve son model makinelerle hizmet vermekteyiz.Oto yıkama,oto kuaför,pasta cila,Boya koruma,buharlı temizlik,motor yıkama ve Far temizleme gibi başlıca hizmetler vermekteyiz.
Firmanın Tam Açıklaması:

Eymen Oto Kuaför
Eymen Oto Kuaför olarak Şanlıurfa Karaköprü halkına özverili personel ve son model makinelerle hizmet vermekteyiz.

Buharlı Temizlikle bakterilerin ölmesini ve çıkmayan inatçı kirlerin de üstesinden gelerek müşterilerimizin memnuniyeti için her geçen gün daha çok çalışmaktayız.

Oto yıkama,oto kuaför,pasta cila,Boya koruma,buharlı temizlik,motor yıkama ve Far temizleme gibi başlıca hizmetler vermekteyiz.

Dahası Araçlarını yıkamaya vakti olmayan müşterilerimizin araçlarını alıp temizlik sonrası tekrar araçlarını kapılarına teslim ediyoruz.

Oto kuaförün yanı sıra evlerde ve iş yerlerinde Koltuk Yıkama işlemi de yapmaktayız.

firmamızda Oto Aksesuar Ürünleri de yer almakta olup müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitlerimiz her geçen gün artmaktadır.

Gönül rahatlığı ile araçlarınızı bize emanet edebilirsiniz.İş yerimizin ve müşterilerimizin  teslim etmiş oldukları araçların güvenliği 24 saat güvenlik kameralarıyla sağlanmaktadır.

Kısa zamanda büyük başarılara imza atan firmamızın her geçen gün müşteri kitlesinin artmasını sağlayan vazgeçilmez kuralımız disiplin ve özverili çalışma şeklimizdir.

Tüm Şanlıurfa halkını Eymen Oto Kuaföre bekliyoruz.Kalitenin tesadüf olmadığını Kendinizde de göreceksiniz.

Haftanın 7 günü sabah 8:30 / 19:00 saatleri arası hizmet vermekteyiz.

Not: İş yerimizde kredi kartı geçerlidir.

EYMEN OTO KUAFÖR
İBRAHİM ALTUN

Firma Telefon No: 05425333370
Firma Etiketleri: , ,
Fırat Organik Gübre Firması
Address: Mardin yolu 8. Km Şanlıurfa Teknokent Haliliye / Urfa
Firma Kategorisi:
Firma Özeti: Harran Üniversitesi Teknokent'te, Organik ve Organomineral Gübre geliştirme üzerine Şanlıurfa ilinde Ar Ge ve Üretim yapmaktayız.
Firmanın Tam Açıklaması:

Fırat Organik Gübre Firması
Fırat Organik Gübre Firması Şanlıurfa bölgesine ait toprakların eksiklik ve bozuklukları, Yaptığımız Ar-Ge ve deneme çalışmaları ile Gerekli çözüme kavuşturma yolunu keşfettik.

Çok tuzlu, Alkali ve Organik madde yönünden fakir olan topraklarımızın verimi mineral gübre kullanımı sebebiyle her geçen gün dahada azalmakta, virüslere bağlı hastalık sayısı artmaktadır.

Tuzluluğu azaltacak, 9 değerlerine yaklaşmış ph'ı uygun (ph:6-7) aralığına düşürüp Organik madde yönünden besleyip,Mikrobiyal ortam oluşturarak toprağın azot bağlama ve fosfor çözme özelliğini arttıracak rakipsiz, tek ve eksiksiz gübre özelliğini taşımaktadır.

Organik maddeye Aktif Hümik-fülvik asit eklemesi yapılmıştır.

Çok bozulmuş, hemen düzelme olasılığı düşük topraklar için ek olarak mineral eklenti yapılmış, Hastalıklara karşı tedbiri gübreden başlayarak hazırlamış tek gübre özelliğindedir.
Referanslar :
Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki Gübre bayileri

Firma Telefon No: 0533 423 06 67
Firma Etiketleri: , , ,
Yıldız Mobilya Dekorasyon
Address: Şanlıurfa ili haliliye ilçesi sultan fatih Mahallesi 107.sokak no: 35/D Haliliye/Şanlıurfa
63000
Firma Kategorisi:
Firma Özeti: Şanlıurfa Yıldız Mobilya ve Dekorasyon olarak mutfak dolabı, Çocuk odası, vestiyer, gömme dolabı, giyinme odası, banyo ve tuvalet dolapları 3d çizimlerle siz Urfa halkına hizmet etmekteyiz.
Firmanın Tam Açıklaması:

Yıldız Mobilya Dekorasyon
Yıldız Mobilya ve Dekorasyon olarak Şanlıurfa ili haliliye ilçesi sultan fatih Mahallesi 107.sokak 35/D adresinde özverili personeli ile 1.kalite makineler ile hizmet vermekteyiz.

Meslek hayatına 1996 yılında başlamış ve bu güne kadar hep yeniliklerle işlerimize devam ederek lake membrane acyrilik melamin kaplama cnc oymalı işlere imza atmaktayız.

Şanlıurfa Yıldız Mobilya ve Dekorasyon olarak mutfak dolabı, Çocuk odası, vestiyer, gömme dolabı, giyinme odası, banyo ve tuvalet dolapları dresuar cnc dekorasyon ve iş yeri dekorasyonları ofis dekorları vesaire işlerle müşterilerimizin memnuniyeti ve işimize olan hassasiyetimiz ön planda olmak üzere Urfa ve çevre il ve ilçelerine hizmet vermektedir.

İşlerinizin ilk önce ölçüsünü alarak sizlere 3d çizimi yapılarak bitmiş halini sunuyoruz. Yaptığımız 3d Çizimler üzerinden siz değerli müşterilerimizin de fikirlerine de yer vermekteyiz.

Ayrıca her bütçeye uygun şekilde fiyatlar çıkarılarak bütçenize uygun ürünü seçme olanağı sunuyoruz.

Tabi bunların yanı sıra her türlü tadilat tamirat işleriniz de itina ile yapılır. Genelde ürünlerimizde kullandığımız malzemeler birinci sınıf olup kaliteden ödün vermeyerek fiyat uygunluğunu esas alırız.

Çok kısa sürede büyük başarılar sağlamış firmamız her geçen gün müşteri kitlesini arttırmayı başarmakla müşteri memnuniyetini ön planda bulundurmuştur.

Yıldız Mobilyaya verilecek işlerinizde kalitenin tesadüf olmadığını siz değerli müşterilerimiz de göreceksiniz.

Yaptığımız işlerin arkasında olup iş esnasında oluşabilecek veya iş bitiminden sonrada oluşabilecek deformasyonları hızlı bir şekilde onarmayı sağlamaktayız.

Haftanın 6 günü saat 8.30 ile 20.00 saatleri arasında hizmet vermekten gurur duyarız.

İş yerimizde uygun şartlar sağlandığı taktirde kredi kartı ile ödeme imkanı da sağlanmaktadır.

 

 

 

Firma Telefon No: 05427103034
Firma Etiketleri: , , ,