Akabe imam Hatip Orta Okulu Bilim Şenliği

9
Akabe imam Hatip Orta Okulu Bilim Şenliği

Akabe imam Hatip Orta Okulu Bilim Şenliği

Akabe imam hatip ortaokulunda bilim şenliği yapılacaktı. haftalar öncesinden hazırlanan bir bilim şenliğiydi. Bilim hakkında bir çok bilgi üzerine çalışmalar yapıldı.Ve çok emek verildi bu bilim şenliği için çok çalışıldığı .

Saat 10:00’da bilim şenliği basılacaktı 2 ders sonra bilim şenliği yapılacaktı.Biz ders işlerken bile koridorlarda hala hazırlık yapılıyordu.Ders bitince artık bilim şenliği başladı.

Öğrenciler ilk önce bilim şenliğinde ki ilginç deneyleri inceledik.sonra günlerdir beklenen misafirlerimiz geldi. önce bir dakikalık saygı duruşu yapıldı.İstiklal marşı okundu. Sonrasında Müdür günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.

kısa,kısa olan şiirler okundu.Sonra fenle ilgili görevli öğrencilerin hazırladığı rep dinlendi.Görevli olmayan öğrenciler siradaydilar,başka okuldan gelen müdürler ve şube müdürü de öğrencilerin önünde sandalyede otururken kalktılar ve yapılan bütün bilim hakkindaki projelere baktilar görevli öğrenciler projeleri sundular her bir proje için ayrı,ayrı kişiler yani bunun için seçilen görevli öğrenciler ve görevli öğretmenler vardı.

Bazı projelerde deneyler vardı deyleri mudurlere ve şube müdürüne deneylerini gosterirken ve anlatirken adeta kalpleri dışarıyla çıkacak gibiydi. Kurabiyeler bütün öğrenciler’e,öğretmenlere ve gelen misafirlere dağıttıldi.Görevli öğretmenler yoğun oldukları için yiyemediler.

Okulda buyuk heyecan, mutluluk,sevinç vardı.Fakat başka okuldan gelen müdürler ve şube müdürü gittiler.2.dersten bu yana hiç ders işlenmedi fakat dersin işlenmemesine değdimi derseniz tabi ki de değdi.

Arkadaşlar okuduğunuz için teşekkürler yorum yapmayi iyi yada kotu olsada unutmayın

İspanya’daki Azınlıklar ile Özerk Bölgeler

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.