Anne Olmak

13
Anne Olmak

Anne Olmak

Annem,annelerimiz biliyorum ki sadece benim için değil herkes için annelerimiz önemli ve çok değerlidir.Fakat bazılarımız fark etmeden annelerimizi kırıyoruz veya çok üzüyoruz.Bu şeylere ben dahil hepimiz yapıyoruz itiraf edelim.Ama bazılarımız annelerimizin kıymetini bilemiyor. Onların bizim için yaptıklarını ve yapacaklarını biraz da olsa anlatmaya çalışacağım.

Siz biri için canınızı verir misiniz annelerimiz bizim için çocukları için canlarını verirler.Ben kendi adıma konuşursam eğer annem için şunları söylerim;Annem, annemi çok seviyorum anlatılmayacak kadar çok seviyorum. Annelerimizden 1 gün ayrı kaldığımızda ne kadar özlem duyuyoruz değil mi o bir gün bize 1 ömür gibi geliyor.

Annelerimiz bizi büyütmek için yaptıkları  fedakarlıklar say, say bitmez.Ama böyle bir şey vardır ki asla annelerimizin hakkını ödeyemeyeceğimiz için annelerimizi kırmamaya, üzmemeye çok dikkat edilmesi gerekir.

Arkadaşlar okuduğunuz için teşekkürler olumlu veya olumsuz olsa bile yorum yapmayı unutmayın…??

İspanya’daki Azınlıklar ile Özerk Bölgeler

Önceki İçerikOruçlu Olmak
Sonraki İçerikMozaik Pasta
Ben 5 mayisda doğdum. Boğa burcuyum.Matematiği çok seven,gabiş hoca'nın öğrencisi olduğum için gurur duyan,gelecekte polis olmayı dileyen,hedefleri basarmak için çaba gösteren biriyimdir.

13 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.