Babasız Yaşamak

4
129
Babasız Büyümek
Babasız Yaşamak

Babasız Yaşamak

Bu yazıyı babasız büyüyenler , kabasını kaybedenler , veya hiç görmeyenler için yazıyorum.

Ben Babasız Büyümek nasıl bir duygu bilmiyorum ama düşününce en az annesiz yaşamak kadar vardır.

Bana göre babasını hiç görmeyenler daha şanslı çünkü baba duygusunu tatmamışlar ama babasını görüp sevenler için daha kötü Babasız Yaşamak. babasını kaybettiğini duyduğu an yıkıldığı zaman en çok aklına geldiği zaman ve en çok babasının yapma dediği şeyleri yaptığı zaman kötü olur çocuk ya . Dahası en çok da çok küçük şeyler için babasını kaybederse kötü olur…

Bazıları sınıfta benim babam böyle dedi böyle yaptı falan derse o an baba yokluğu insana dokunur. Kendine kızarsın keşke hiç görmeseydim yaşamasaydım dersiniz ama o artık yoktur.

Babanız sizin için çalışmaya gider istediğinizi alın diye çalışır ama her aksam geldiği eve o aksam gelmez  sizin için canınızı vermiştir.

Her aksam girdiği kapıdan o aksam girmez. Nasıl bir duygu hiç düşündünüz mü? Acıtır insanın kalbini Baba Candır Can kız evlat erkek evlat fark etmez bir tanedir.

1 gün çok ihtiyacın olur ama yoktur. Haykırıp baba gel baba gel. Senin yokluğun ayrı babam dersin ama iş işten geçmiş olur . Babasız Büyümek çok acı ne demek istediğimi o zaman anlarsın  ÇOK ARARSIN ONU AMA….?????

Bide şimdiki nesilde haykıra haykıra baba seni sevmiyorum diyenler var . o insanlar var ya babayı kaybedince analar yokluğunu şu ana kadar onlardan kaç tane gördünüz ve bu nasıl evlat nasıl çocuk dediniz ? Sayabilen var mı ? Çünkü çok saçma bir şekilde davranıyorlar hatalılar .

Onlara sesleniyorum babanızı kaybedince anlarsınız yokluğunu çok ararsınız ama zor bulursunuz ….

Mesela babanla konuşmaya alışırsın sohbeti kaybedince oda gider konuşma hevesi de ?

Neyse bence BABANIZIN KIYMETİNİ BİLİN sonra çok arasınız ….

(Yorumlarda babanız ve kendiniz hakkınızda biraz bahseder misiniz ? )

???TEŞEKKÜR EDERİM…???

Babalar Günü

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.