Bilgi Devi

4
Neden Sosyalloca

Bilgi Devi

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 3 ay önce yayın hayatına giren bilgidevi sitemiz yapmış olduğu paylaşımlar ile internet ortamında kaliteli bilgi vermeyi amaçlayarak, yayın hayatına devam etmektedir.

Sitemiz içerik olarak birçok konuyu ele almaktadır. Kategori olarak ‘Nedir’ kelimesi üzerine birçok paylaşımımız bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz çoğu paylaşım, bu kategori altında yapılmaktadır. Bu kategori paylaşımına bir örnek vermek gerekirse ‘’ RDW Nedir ’’ gibi bir konuyu örnek verebiliriz. Bunun dışında birçok tıp ve kan test sonuçları bilgisi de yer almaktadır.

İkinci olarak en popüler kategorimizi ‘’Kimdir’’ aldı kategorimiz oluşturmaktadır. Birçok alanda tanınmış kişiler hakkında paylaşım yaptığımız alan, paylaşım olarak siyasilerden, mafya liderlerinden, sanatçılardan ve bilim adamlarından oluşan paylaşımlar yapmaktadır. Bu alanda yapmış olduğumuz bir paylaşıma örnek vermek gerekirse ‘’ Çerkez Cengiz Kimdir?‘’ konumuz örnek verilebilir.

Yukarıda vermiş olduğumuz konuların dışında, meyvelerin, sebzelerin faydaları ve diyetler hakkında da paylaşımlarımız mevcuttur. Bu alanda yapmış olduğumuz en popüler paylaşımımız şüphesizdir ki, ‘’ Yoğurt Diyeti ‘’ adlı makalemizdir.

Arkadaşlar sizlere bilgidevi sitemiz hakkında ufak çaplıda olsa bilgi aktarmaya çalıştık. Umarım uzun soluklu bu sektörde kalarak, internet aleminde en doğru bilgileri sizlere aktarmaya devam edebiliriz. Hayırlı günler.

Kaybolan Hayatlar Çocuk Gelinler

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.