Demirkol Çıkarma Yaptı

0

Demirkol Kırsala Çıkarma Yaptı

Şanlıurfa nın Haliliye kaza Başkanı Fevzi Demirkol, alışveriş mesaisinde kırsal mahallelere çıkarma yaparak, yapımı ek eden kültür evlerinin inşaatlarını ve yapımı tamamlanan çalışmaları denetledi.

Haliliye ilçesi Başkanı Fevzi Demirkol, beraberinde reis Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan okunuşu ilçe Meclis üyeleri Abdulkadir Bağış, yüce Doğan ve birim müdürleri ve teknik heyetle hep beraber ilk olarak Bağlar kırsal  Mahallesini ziyaret  etti. Bağlar Mahalle Muhtarı Ahmet Demirel  mahalle sakinlerince  karşılanan Başkan Demirkol, tamamlanan çalışmaları denetledi. Başkan Demirkol, daha  seçimlerinden önce temel atma töreni gerçekleştirilen  yapımına başlanılan çok amaçlı kültür  evinin yapım çalışmalarını inceledi. İşçiler ile dostça sohbet eden Başkan Demirkol, çalışmalar üzerine da ilgililerden bilgi aldı.

Mahalle Muhtarı Demirel, Başkan Fevzi Demirkola yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Başkanımız Fevzi Demirkol, Bağlar Mahallemizde taziye evi yaptırıyor. Yaptığı eksiksiz hizmetlerden dolayı başkanıma teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Demirkol ise çok amaçlı tarihsel evinin nahiye halkı aracılığıyla sevinçli günlerinde kullanılması temennisinde bulunarak yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Bağlar Mahallemizde inşasına başladığımız çok gayeli tarihsel evinin çalışmalarını durumunda inceledik. kısa  sürede bu tamamlanacak. Halkımızın sevinçli günlerinde hizmetlerinde olacaktır…

“KIRSAL İLE MERKEZ ARASINDA DENGEYİ yerinde MUHAFAZA EDİYORUZ”

Başkan Fevzi Demirkol, Bağlar kırsal Mahallesindeki incelemelerinin tamamlanmasının ardından Dalbaşı kırsal Mahallesi  geçti. Burada Mahalle Muhtarı Abdulkadir Karadağ  mahalle sakinleri ile  karşılanan Başkan Demirkol, yapılacak kültür evinin yerinin belirlenmesi  mahalle halkıyla fikir  alışverişinde bulundu. Daha başlangıçta belirlenen bölgelerde yöntem heyet  mahalle sakinleriyle hep beraber tetkik yapan kırsal mahalleler ile merkez  mahalleler arasındaki dengeyi muhafaza ettiklerini söyledi.

Mahalle Muhtarı Karadağ ise, “Başkanıma henüz başlangıçta yaptığı hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Taziye evi köyün ihtiyacıdır. fazla lazımdır

bunu yaptığı kendince başkanımızdan ALLAH razı olsun” şeklinde konuştu.

Altın Oran ve Görsel uyum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.