Dertsiz İnsan

4
184
Dertsiz İnsan tasasız kişiler

Sıkıntısı Olmayan Var Mı? Dertsiz İnsan

Her insanın bir sorunu bir sıkıntısı vardır diye düşünüyorum.Bence gerçekten de var.Bazen çektiğiniz sıkıntılara karşı dayanamazsınız ve pes edersiniz.Aslında ne olursa olsa pes etmemeliyiz çünkü bu bizim imtihanımız dır.Ne kadar zor olsa da mücadele etmeliyiz.
Ne kadar zor olduğunu biliyorum.Bazen yaşadıklarınızı birine anlatmak istersiniz ve bazende ağlamak istersiniz. Ben birine anlatmayı tercih ederim ama bazen dayanamayıp ağladığımda oluyor tabi ki sizleri bilmeyeceğim,ne tür içinizi boşalttığınız ı
Ama herkese her şeyinizi anlatmayın.Bir gün olur her şeyinizi ortaya çıkarırlar.Sadece güvendiğiniz kişilerle paylaşın ben isim vermek istemiyorum ama kendisine güvendiğim 3 kişi var herhalde onlar kendilerini iyi biliyorlardır diye düşünüyorum.
Peki neden bu sıkıntıların bir sonu yok diye sorarsanız bunu bende bilmiyorum. Ama şöyle olabilir bizim bir sıkıntımız olmadığında da pek mutlu olamayız çünkü ortada uğraşabileceğimiz bir mesele olmaz de mi? Ama bir sıkıntımız olduğunda onla savaşmaya çalışırız de mi?

Ama ben bir sıkıntım olsun istemem.Eğer çözemeyeceğim şeyse hiç istemem.Bazı insanların dıştan bakınca hiçbir sıkıntısı yokmuş gibi görünür ama öyle değildir ufacık ta olsa bir sorunu vardır.Sadece o kişi yaşadığı olayları kimseye belli ettirmez ve kendi içinde savaşabilir.
Yani kendi sıkıntısını kimseye anlatmaz belki sadece ailesiyle paylaşabilir.
Peki sıkıntılar çözülebilir mi derseniz tabi ki çözülebilir.Asla çözülmeyen bir şey yoktur.O sıkıntıyı siz çözemiyorsunuz dur.
Ama siz istedikten sonra her şey çözülür ve yolunda gider.Şimdi sizlerde bir şekilde her şeyinizi çöze biliyorsanız,halledebilirsiniz sadece kendinize GÜVENMENİZ yeterlidir.

?Yüsra Nur Kansu?

Milletin Vekili Mi Bunlar?

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.