Doğum Günü Heyecanı

1
Doğum Günü Heyecanı Şanlıurfa
Doğum Günü Heyecanı

Doğum Günü Heyecanı

Sizce doğum gününüzün kutlanması veya hatırlanması gerekiyor mu ?

Bence gerekiyor. bir arkadaşınızın veye hiç ummadığınız kişilerin sizin  doğum gününüzü  kutlaması sizi mutlu etmez mi ?

Doğum Günü Heyecanı Bu yazıyı asıl yazma sebebim sizinle mutluluğumu paylaşmaktı . benim doğum günümde 2 arkadaşım teyzelerim ailem sürpriz yaparak doğum günümü kutladılar bilmiyorum siz o mutluluğu anlar mısınız ama çok güzel bir duyguydu nasıl anlatılır bilmiyorum ama … Sabah gözünü üzerinde. İYİ Kİ Doğdun Fıstık yazan bir pasta ile açıyorsun. Ayrıca bir kahverengi. Kalpli kutunun içinde en sevdiğin şekerlerle dolu oluyor ve o anki mutluluğun üzerine baban sana hediye alıyor .

Benim babam böyle şeylere kafasını takmaz ama hiç uğraşmaz ama o bile hatırlamış bana. Hediye almış ve ayrıca. Benim için en büyük hediye o gün hiç iş yaptırmadılar inanabiliyor musunuz???????   ?????????? ne büyük mutluluk bu ya hayatımda geçirdiğim en güzel doğum günüydü ya hala o şokun içindeyim çok güzeldi

Doğum Günü Heyecanı Sizde o anı yaşasaydınız daha iyi anlardınız ben 1 şeyi de sevdim şey en sevdiğim arkadaşlarım doğum günümü kutladı telefonla mesajla olsa da hatırladılar en azından

Kısaca doğum günü. Her kes için olmasada benim için önemli. Sizce.????bu soruların cevabını yorumlarda belirtirseniz ??sevinirim??

SEVGİLERLE ????

Şanlıurfa

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.