En iyi arkadaşım kim

3
356
En iyi arkadaşım kim Urfa yazar
En iyi arkadaşım kim

En iyi arkadaşım kim?

Hep merak etmişizdir En iyi arkadaşım kim diye? Bu soru ile birlikte aklımızda yeni ve bir takım sorular oluşur o eşsiz insanı bulmak için.

Birisinden öğüt almak.Birisinin seni düşündüğünü bilmek…her an onun aklında sın kalbinde sin nede güzel bir duygu eşi benzeri olmayan bir duygu desek yanlış olmaz sanırım.

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı zaman susuyorum.bir öğretmenin arkadaşın senin iyiliğini düşünüyor nede büyük bir zenginlik.

Ama varsayalım ki arkadaşımız yüzümüze gülüyor arkamızdan hançeri acımasızca saplıyor. Nerede bu kardeşlik ve arkadaşlık!

Anneannem her zaman derdi ki ;kızım arkadaşlarını iyi seç nasıl ki bir denizde taşların en güzelini özene bezene seçiyoruz arkadaşlarımızı da öyle seçmeliyiz.

Yüzlerce arkadaşım olsun ama biri bile kötü günümde yanımda değilse ben tek kalmayı onlara tercih ederim.

Benim En iyi arkadaşım kim DERSENİZ?

O en saf en temiz neşesiyle beni güldüren en kötü anımda bile beni güldüren en büyük Galatasaray taraftarı Burak yılmaz aşığı arkadaşım Merve’m onu hiç kimseye değişmem onun içinin güzelliği dışına vurmuş, biraz geç buldum onu ama iyi buldum.

Herkesin böyle bir arkadaşa sahip olmasını dilerim.Biz ağlamaktan hıçkırıklara  boğul sak bile gözyaşlarımızı  silip makyajımızı  yapmasını biliriz.

Birinin aklında olmak kalmak sevilmek mükemmel bir duygu.bu duyguyu tatanlar bilir tatmayanlar da en kısa zamanda tatmasını isterim.ALLAH bu duyguyu herkese yaşatsın…

Ötekileştirme Psikolojisi

3 YORUMLAR

  1. Gerçek dostlar ANTİKA gibidir eskidikçe değeri artar sahte dostlar çay gibidir bekledikçe demi bozar sende kalbimdesin dostumm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.