Eyyübiye’de 12 Bin Aileye Yardım Yapıldı

0
164

Eyyübiye’de 12 Bin Aileye Yardım Yapıldı

 

Şanlıurfa’nın Eyyübiye Belediyesi ilçe sınırları içerisinde yaşayan dar gelirli ailelere ulaşmaya devam eden Sosyal İşler Müdürlüğü kömür dağıtımına devam ediyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Ekinci’nin ‘dar gelirli ailelere imkânlar dâhilinde ulaşın’ talimatı üzerine harekete geçen Eyyübiye Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü vatandaşlara ulaşmayı sürdürüyor. Bir yandan merkez ve kırsal mahallelerde alt ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi diğer yandan dar gelirli ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Daha önce de gıda yardım paketleriyle dar gelirli ailelere ulaşan ekipler bu kez de kömür yardımıyla el uzattı. Nüfusunun büyük bir bölümü sosyal yardımlaşmaya kayıtlı olan Eyyübiye ilçesinde Eyyübiye Belediyesi de imkânlar dâhilinde yardımlarını sürdürüyor. İlçe sınırları içerisinde ikamet eden 6 bin aileye kömür dağıtımında bulunan Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri kömür dağıtımıyla kalmayıp araçlarla kömürleri ailelerin evlerine kadar götürüyor. Kömür yardımından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür eden vatandaşlar, ”Eyyübiye Belediyesi bizlere yardımda bulundu. Yaptığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz. Allah Eyyübiye Belediyesinden razı olsun. Bu kış gününde bizlere kömür dağıtımı yaptıkları için teşekkür ederiz. Bizler dar gelirli aileyiz. Zor durumdayız. Bu tür yardımların devamını bekleriz” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz