Fakülte Hastanesi Taşındı

0

Fakülte Hastanesi Yeni Yerine Taşındı

Şanlıurfada Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi, 5 günce transfer işlemlerinin ardından yeni  hizmet binasında hastalara vatandaşlara hizmet vermeye  başladı.

Harran üniveristesi  Hastanesi hastalarını kabul ettiği ilk günde Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Üniversite sekreteri Abdülhalim Dündar ile beraberinde hastaneyi ziyaret ettiler. Hastalar çalışanlarla dostça sohbet  ettiler. Hastaneyi ziyaret eden Rektör Taşaltına Hastane Başhekimi İbrahim dirilik Kürkçüoğlu, Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yasemin Çadırcı, Başmüdür Abdullah Göçmez eşlik etti.

REKTÖR: ALLAH  NAZARDAN KORUSUN

Hastane birimlerini gezen Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, hastalarla birer birer   ilgilendiğini ve hastaların yeni hastaneden çok memnun olduklarını söyledi. Taşaltın hastane içerisinde yaptığı açıklamada, “Hastane faaliyete girmiş durumda, herkes aksaklıklar olabilir diyordu ama şuan hocalarımızla da konuştuk hiçbir sorun ve arıza yoktur, kazasız belasız benzer şekilde taşındık Şanlıurfamıza uğurlu olmasını diliyorum. Bu aşamadan aksi hâlde sadece Allah nazardan korusun diyoruz” diyerek  konuştu.

ayrıca

KÜRKÇÜOĞLU: OTOPARK SORUNU YOK

Hastalar  hasta yakınlarını özgü hoşgörülü saha  oto park alanına sahip bir  hastane olduğunu söyleyen Hastane Başhekimi İbrahim güç Kürkçüoğlu; “Yeni bina olması hasebiyle, ufak tefek aksaklıklar yaşanıyor, bazı aletlerin montajı halen devam ediyor  fakat fazla önemli değil sorunları simultane çözmeleri yoluna ekibimiz tüm gayretleriyle   çalıyor. Bizim işimizi aksatacak büyüklükte müşterek arıza olmadı. kombine taşıma sorunumuz kalmadı vatandaşlarımız ulaşımda tekdüzelik yaşamadan gelebilirler. kişisel araçlarını yönetmek isteyen vatandaşlarımızda otopark sorunu yaşamadan hastanemize gelebilirler” dedi…

YEŞİL KARTLILAR DA GELEBİLİR

Yeşil kartlı hastalarımız  hastaneye gelebildiklerini söyleyen Başhekim Kürkçüoğlu; “Global bütçe sorununu açtığımızda yeşil kartlı hastalarında direkt başvuruda bulunabilecekler bu sorunun hep Hastaneler Birliği ile ortak mutabakatla aşmaya çalışıyoruz, bir müddet aksi hâlde yeşil kartlı hastalarımız doğruca olarak hastanemize gelebilecekler”

Altın Oran ve Görsel uyum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.