Güvenmek

13
321

Güvenmek

Güvenmek

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi insan ilişkilerinde GÜVEN sözcüğü ön görülmektedir.İnsan güvenmediği kişiyle ne arkadaşlık ilişkisi kurar,ne de başka bir şey.En fazla  selamdan selama.Güveneceğimiz kişiyi çok iyi belirlemeliyiz.Çünkü daha sonradan güvendiğim dağlara karlar yağdı dememek için.Bu sözü bence kullanmamış insan yoktur.İnsan oğlunun fıtratında çabuk inanma söz konusu vardır.Özellikle kadınlar bu durumdan hep muzdarip tir. Çünkü en basit, bir bayana bir çift güzel söz söyle o bayanın güvenini anında kazanırsın.Aslında insanlar birilerini sever ve o kişiyi sevmesinin sebebi ağır hareketleridir.Ya da herkesin güvenini kazanmış biri olması.Gördüğünüz gibi sevilmenin başında da güven vardır.Ama en önemlisi sana güvenen birisinin güvencini sarsmamak.İşte bu olursa işin yaş benden söylemesi.Bir daha eski güvenini kazanman çok zor olsa gerek.Eğer bir de o senin sevdiğin se. En başta içten bir AF dile.belki geri gelir.neyse umarım güvenin çok önemli bir sözcük olduğunu kavramışsınızdır. Güveneceğiniz kişiye dikkat edin,ve en önemlisi size güvenin güvenini sarsmayın.

BU HAYAT VEFASIZ OLDUĞU KADAR İNSANLARI DA MALESEF ÖYLE

Dünyadan İlginç Bilgiler

13 YORUMLAR

  1. ben insanlara hemen güvenirim.pek bu huyumu seviyorum doğrusu.ama güvenmek için tabiki de saygı sevgi huzur gerekir sevgi olmazsa güven olmaz huzur olmazsa güven olmaz saygı olmazsa güven olmaz.hepsi birbirini tamamlar.nasıl ki bir binanın bir tuğlası eksik olsa dahi binanın temeli sağlam olmaz.sevgi saygı huzur kavramlarından biri olmaz sa güven de olmaz tebrik ederim güzel bir yazı olmuş….

  2. Bu yazıyı yazan kişiye katılıyorum. Çoğu kişide olduğu gibi benim için de”GÜVEN: saygı ve sevgi gibi duyguların oluşmasına zemin hazırlar ” .Diğer duygularıda beraberinde getirir…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.