Hayat Zor

8
Hayat Zor

Hayat Zor

Hayat bazen çok güzeldir. Bazen de hayattan bıkarsın.Yaşamak istemezsin.

Ama bazı kişiler sayesinde hayata tutunursun.Bazen ölmek istersin.niye doğdum ki.dersin bazen.ama bazı kişiler sayesinde hayata tutunursun.ya da bazı kisiler için. Onların iyilikleri için.hatta bazı anneler “ben hayatımı çocuklarıma adadım”derler.İnsan hayattan bıkar ve başkaları için yaşarlar.bazen de hayatında senin dostların yanında olur.hayatının baharı o olur.onun sayesinde hayatın anlamı olur.günlük yaşantınızda görmüşsünüzdür.bazıları derki keşke doğmasaydım der.ben çokça karşılaştım ama sizi bilemem.ama bunu anlayın ki eğer hayattan bıkarsanız.hayatın tadını çıkarın.hayata olumlu bakın size tavsiyem…
Hayata olumlu bakınca her şeyi olumlu düşünürsünüz.hayatınıza olumsuz düşünceleri sokamazsınız.??ne güzel…böylece bu gibi düşünceler yani olumlu düşünürseniz diğer sevdiğiniz kişileri de mutlu edersiniz…sevdiklerin de mutlu olunca sen mutlu olmaz mısın. düşündüklerinizi tahmin edebiliyorum. Tabi kide herkes sevdiklerinin iyiliğini düşünürsünüz. (Herhalde)….☺☺??

Vasıflı Ukala

8 YORUMLAR

  1. Çok güzel olmuş sevda işte ben hayattan bıktigimda sen her zaman yanimdasin sen mutlu olduğunda ben mutluyum ben mutsuz olduğumda sen beni mutlu ediyorsun canım KANKAM İYİKİ VARSIN ???

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.