Kadın Hakları Nerede

0
Urfa Köşe Yazısı
Kadın Hakları Nerede

Kadın Hakları Nerede

Bu yazımda Hemen hızlı hızlı yazıp geçmek istiyorum.Öncelikle eksik bir şeyler yazarsam kimse kusura bakmasın.
Kadın hakları neden korunmuyor ? Neden kadınlara saygı duyulmuyor ? Bu konu yeterince Benim sinirimi bozuyor,Allah (c.c ) erkeğe gücü kadını koruyup kollaması için vermiyor mu ? Peki neden erkekler kadınları döverek gücünü test ediyor ? Egolarını tatmin ediyorlar mı?
En nefret ettiğim ve kızdığım bir şeydir kadın haklarına karşı gelinmesi Ben gece saat Kaç  olursa olsun dışarı da çok rahat gezmek istiyorum erkekler şort giyince kimse dönüp laf etmez ama kadın giyerse her şey söylenir o kadın hakkında ben şort giyince kotu başımı örtünce yobaz değilim buna Kimse karışamaz.
özgür bir ülkede yaşıyoruz bu su sekil giyinir bu kapalı sen açık kimse karışamaz ben istediğim gibi takılırım kimsenin laf söylemeye hakki yok açılmakta benim tercihim kapanmakta günah benim sevap benim biz kadın olarak özgür olmak istiyoruz ! Benim tek hayalimdir bu on yargıyı kaldırmak kadın haklarına sahip çıkmak kardeşim eğer senin güçlerin var ise benimde var çok samimi olarak söylüyorum  umarım kimse kimseye karışmaz kadınlar toplumda daha önemli bir konumda olur umarım

ayrıca eğer kadınlar dünyayı yönetseydi her şey daha iyi olurdu

kadının olduğu yerde huzur,düzen vardır daha huzurlu daha düzenli yarınlar yazıma son verirken temennide bulunuyorum.

Urfa Yazar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.