Kalp Kırmak Ve Gönül Almak

4
201
Urfa köşe yazarı Kalp Kırmak
Kalp Kırmak Ve Gönül Almak

Kalp Kırmak Ve Gönül Almak

Bazen insanlar ne yapacağını bilmez birine ihtiyaç duyar o an yanında birinin veya bir kaç arkadaşın olmasını ister o anda çoğu kişi aklınıza gelebilir ama özellikle can kardeşleriniz dostunuz en samimi kişileriniz vardır.

Ben çoğu kez çoğu dostumun kalbini kırdım çoğu kez hata yaparak onları kaybedecek dereceye geldim ama hep devam etim sebepsiz yere haklı değildim bazı konularda ama en üst seviyeye kadar kendimi zorladım Gönül Almak için. Sizde böyleyseniz lütfen okumaya devam edin.

Şimdi çoğu kez hata yaparsın ama en sonunda hataların bardağı aşar . işte o zaman ilk yapmanızı tavsiye edeceğim şey ÖZÜR DİLEMEK ÇÜNKÜ ÖZÜR DİLEMEK ERDEMLİKTİR , özür dilemek büyüklüktür . ama gururunuzu benim gibi yenemezseniz olacağa bırakıp kendinizi harap etmeyin zamanla o kendi yerini alır.En sonunda hak yerini bulur .

Bazen her şey üzerinize gelir yapacak bir şey bulamazsınız hele ki arkadaşlar arasında kaldıysan 3 e 1 se pes edip yerinizde kalın derim ?? .

Her şey üzerinize gelip yapacak bir şey bulamıyorsabız çaresizseniz oluruna bırakın çünkü orası kaderinizin değişeceği noktadır.( Hz. Mevlana )

Burada kısa kesip bir. İki cümleyle kapatmak istiyorum .

Kimse kimseden üstün değildir haklı veya haksız ezilmeyip çaba sarf edin mutlu görünün ve en önemlisi kendinizi harap etmeyin kimse sizin canınızdan daha kıymetli değil .

Kalp Kırmak Ve Gönül Almak adlı yazımın daha sonundayız bu yazımı dikkat edip okuduğunuz için teşekkür ederim .

???( İYİ AKŞAMLAR DİLERİM …) ❤❤❤

Urfa Haberleri

Kalp Kırmak

Önceki İçerikTopla
Sonraki İçerikAh Bu Hayat
Gözyaşinin da görevi varmiş; ardindan gelecek gülümseme için, temizlik yaparmış. ~Mevlana~

4 YORUMLAR

  1. Ayrıca bence kalp kırmak da gönül almakta önemli eylemlerdir. Kalp kırıldığı kadar da gönül alınmalıdır kimseyin kalbini kırmayın .
    ❤❤❤????

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.