Öğretmenlerimiz

12
248
Öğretmenlerimiz fedakar öğretmenler

Öğretmenlerimiz

branşlarına göre öğretmenler

KÖY ÖĞRETMENLERİNE :Saygılı değerli öğretmenlerim siz değerli insanlar bizim bilgimize bilgi katandır .Ancak şöyle bir durum var ki Köy öğretmenleri hakkında kötü düşünmeyin emin olun ki köydeki öğrencilerle şehirdeki öğrenciler arasında fark yoktur ve öğrencileriniz sizleri çok seviyor emin olun .

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ :Sevgili hocalarım ailenize sonraki ilk öğreticilerimiz sizlersiniz her şey sizin sayenizde asıl temeli siz bizlere atıyorsunuz .öğrencinin eğitimindeki en önemli yerdesiniz bir nevi .Ve o çocuklar şimdi Vatana millete hayırlı evlatlar oldular bu millet sizlerle gurur duyuyor.

SINIF ÖĞRETMENLERİNE :Sizin göreviniz de ayarı zor bir sınıfta en az yirmi beş kişi var ve sen onların hepsine ilgilenmek zorundasın . Sizin hakkınızı asla ödeyemeyiz . Sizler bize saygıyı sevgiyi hoş görüyü terbiyeyi bilgiyi kısaca her şeyi veriyorsunuz bizler teşekkürlerini sunuyoruz.

TÜRKÇE VE EDEBİYAT ÖĞRETMENLERİNE :Haftada öğrencilerimiz sınıf öğretmenlerinden daha çok sizleri görüyor ve öğrenciler size daha çok alışıyor demek ki haftada bir sınıfa bu kadar dersiniz varsa önemli bir ders anlatıyorsunuz dur .öğrencilerinin sizlere teşekkürlerimi sunuyor .

MATEMATİK VE FEN BİLİMLER ÖĞRETMENLERİNE  :Matematik Öğretmenleri Sizler saygı değer hocaların tam da benim en çok sevdiğim iki derslerin hocaları (GABİŞ HOCA NİLÜFER HOCA)Sizler çok şanslısınız bizim gibi öğrencilerimiz olduğu için (YÜSRA ESRA BEN) İnşallah  bizim gibi hep başarılı öğrencilere sahip olursunuz .

SOSYAL BİLGİLER TARİH COĞRAFYA FELSEFE ÖĞRETMENLERİNE : sizler çok kıymetli tarihine önem veren ve çok başarılı öğretmenler siniz .bazı öğrencilerimiz dersinizi sevmese de seven öğrencilerimiz daha çok (ben Yüsra)gibi pek Çok arkadaşım size değer veriyor sizler çok iyi öğretmenler siniz emin olun bundan

DİN HOCALARINA :Son din yüce aslanın indirdiği son peygamberin hayatını her şeyi anlatan İslami en iyi şekilde bilenler siniz öğrencileriniz sizi çok seviyor siz de onları dimi .

YETENEK DERSİ ÖĞRETMENLERİNE :Sizler her şeyin  üstünde yeteneği olan öğretmenler siniz biz öğrenciler sizi çok seviyoruz .

REHBER ÖĞRETMENLERİNE : Siz öğrenci ile yakından ilgilenen ve çık iyi birer öğretmenler siniz sizin gibi öğretmenlerimiz olduğu için çok şanslısınız sizde bizim gibi öğrencilere sahip olduğunuz için çok şanslısınız .

Arkadaşlar geleceğimiz için iyi bir gelecek için şunlar gerekir ;

■Azimli olmak pes etmemek çabalara ısrar etmek

■Kendimize güvenip ben bunu yapabilirim diyebilmeliyiz

■Başarmak çalışırken başkasının bilgisiyle akan kazanmalıyız alın teriyle

■Anne babamızın emellerine karşı sayıdan güzel makam sahipleri edinmek

■Hangi alanda iyiyse o alan üstünde durmaya çalış

■Emeklerinin boşa gittiğini yada boşa gideceğini sakin düşünme.

■Duygularına yenik düşme .

■Eğer çok başarılı şanslısınız fazla kibirlenme ortasında .

■Kendin yapamadıysam baskı yaptıysa etrafına zarar verme yabancı biri yapmadım benim milletimden biri yaptı

■öğretmeni dört kulağına dinlemeli.

■Eve gidince bol bol tekrar yapmalı

■Sadece ders deyip eve kapanmamalı sosyal olmalı da

“Bana göre geleceğimizi bu temeller üzerine atabilir eğer çakma temel üzerine kurarak hemen çökeriz temelimizi  iyi atmalıyız.Benim görüşlerim bunlar ya sizlerin kide benim ki gibi mi ??? ”

??”DAMLA NUR BİRCAN “??

Filistin sorunu ve Samimiyetimiz

12 YORUMLAR

  1. Seval abla benim ne yaşadığım seni ilgilendirmez kıskanmaya gerek yok açıkça söyle her seferinde karakterini gosteriyorsun teşekkürler sen le kavgaya giremem ?

    • Sakin senle kavga ettiğimi sanma konu kapansin yeter her seferinde kavga çıkarıyorsun hocaya karşı saygın varsa kavga cikarmassin o kadar .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.