Oyuncak Dünyası

4
Şanlıurfa Haber ve Oyuncak Dünyası
Oyuncak Dünyası

Oyuncak Dünyası

Sizde her çocuk gibi oyuncakları seviyorsanız bu yazı tam sizlik demedi demeyin sonra…

Çoğu insan 20 yaşında olsa bile illa ki bir ayıcığı vardır yatağının üstünde bazı kişiler 17 -18 yaşlarında bile hatıra kalsın diye ayıcığı oyuncak bebekleri böyle küçük küçük  sınıf bebekleri vardır o insanlardan da biride benim işte.

ben çok küçük şeyleri bile hatıra kalsın diye saklarım ayrıca oyuncak bebekleri çok seviyorum her gün bebeklerimi bile saymış biri olarak tam tamına 12 tane bebeğim var ve 2 tane ayıcığım vardır.

Oyuncak Dünyası dedim ya onlara insan adları falan koyuyorum bazılarına da renkleri ile adlarını koyuyorum mesela 1 küçük bebeğim adı Ece diğer ayıcığım ın rengi ise pembe olduğu için Pembiş adını koydum.

Çok komik görünse de benim hoşuma gidiyor. Konu başlığımızda da olduğu gibi  Oyuncak Dünyası benim odamın ta kendisidir. Bütün oyuncaklarımın odamda sıra halinde duruyor bir kolumda pembişim diğer kolunda şarkı sesi geliyor  bu şarkı ise İrem DERİCİ nin kalbimin tek sahibine şarkısı o ayıcığımı çok seviyorum ayrıca her zaman yanımda O….

işte benim Oyuncak Dünyası bu sizinkini de bilmem.İsterseniz yorum olarak her kes kendi oyuncak dünyasını yazsın bizlerde görelim artık.

Urfa Haber

4 YORUMLAR

  1. Bence her kezin çok sevdiği bir oyuncağı vardır
    Benimde var elif hatta oyuncak ayımla ve bebğimle geceleri çok konuşmuşluğum bile var yani
    Ayrica untmadan yazın güzel olmuş?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.