PYBS Nasıldı

10
178
parasız yatılı bursluluk sınavı 2017

Parasız Yatılı Bursluluk Sınavı 2017

2017 PYSB sınavı nasıldı? 10 Haziran tarihinde düzenlenen PYBS sınavı kolay mıydı zor muydu? İşte binlerce öğrencinin girdiği Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) öğrencilerin dediklerine göre sınav orta dereceliydi 10 Haziran cumartesi günü itibariyle düzenlendi. PYBS sınavı saat 14.00 ’te başladı. 100 soru soruldu. PYBS’de sınav süresi ise 120 dakika sürdü.5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11 inci sınıfların sonuçları 18 Temmuz 2017 tarihinden itibaren açılanacak.Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler derslerinden öğrenciler sınava girdi.

Filistin sorunu ve Samimiyetimiz

Önceki İçerikMatematik Korkusu
Sonraki İçerikYaz Tatili
Ben 5 mayisda doğdum. Boğa burcuyum.Matematiği çok seven,gabiş hoca'nın öğrencisi olduğum için gurur duyan,gelecekte polis olmayı dileyen,hedefleri basarmak için çaba gösteren biriyimdir.

10 YORUMLAR

  1. Ben bunu kötülük için demiyorum hocanın güvenini sarstı ve siteye zarar veriyor Böyleyiz hakkımızda yazı yazarken o hemen kopyala yapıştır yapıyor

  2. Damla link attin mi sen cunku aleynanin yazisini baska sitelerde goremedim butun sitelere baktim da kacirmista olabilirim istersen sen bi link at sen ?

  3. Aleyna gerçekten dürüst olmanı istiyorum bu yazıları sen mi atıyorsun başka sitelerde yazıların aynısı çünkü her yazın da böyle kendi düşüncelerini yazarmisin lütfen o zaman bizde senin gibi yapalım emeğinize saygı göstermeniz istiyoruz biz onca çabalıyor bir yazı için sen is başkasının görüşünü yazıyorsun bu ne yaaa!!!

    • Yalnız bunlar goruş degil burda ne zaman basladığını tarihi saati felan yazdım buları bilmiyecek başka bir yerden alacak ne var.burda bildiklerimi yadim sen olsaydin sende tarihi saati felan yazardin zaten bunlar doğru olduğu icin baska sitelerde paylasilmasi çok doğal.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz