Sakar Olmak

10
171
Sakar Olmak kazazede

Sakar Olmak

Aslında sakar olmak çok kötü bir şey.Düşünsenize her bir adımınızda kötü bir şey yapıyorsunuz. kırıyorsun döküyorsun.ne kadar kötü bir şey .sakar olmayanlar çok şanslı.bu sadece eşyalara zarar de yıl kendinize de zarar verebilir.Yani bir yerinizi kırabilirsiniz.??Ne kadar kötü bir şey.Sağlam yeriniz kalamaz.Belkide sürekli satarsınız ama kabullenme siniz. O anlık bir sakarlık yaparsınız ama sakarlığım tutmuş dersiniz.☺Ama meğersem  her zaman sakar olmuşsunuzdur. Sakar olanlar o kadar da çok üzülmeyin herkes size çok sakatlıktan söz etse de siz bakmayın yani sakarlık çok kötü ama dışarıdan bakan kişiler daha çok abartır.Bunu sadece sakar olanlar bilir.Benim gibi..?

Ama ne yapalım sakarlık olunca oluyor. Bunu engellemek mümkün değil.Yani sakatlığının varsa geçmesi için uğraşıyorsanız sonuç hiç bir şey olmaz sadece boşuna uğraşmış olursunuz..???Size tavsiyem uğraşmayın…??

Milletin Vekili Mi Bunlar?

10 YORUMLAR

  1. Bide başkasının yanımda sakarlığın tutarsa yandın çok kötü bir duruma düşüyorsunuz ya bende sakarımdır ama yüsraya katılıyorum sevda kadar değil sevda her dakika Sakar yaaa

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.