Şanlı Urfa GABİŞ Hoca

16
Urfa matematik
Şanlı Urfa Gabiş Hocanın anısına ilginç matematik yazısı

Şanlı Urfa Matematik GABİŞ Hoca

Öncelikle çok şanslıyız. Çünkü matematik dersimize Gabiş hoca giriyor. Bu çok güzel bir şey ancak bu aralar çok üzgünüz nedeni ise yaz tatilinin gelmesi. Aslında bütün çocuklar yaz tatilini dört gözle beklerler. Biz ise kara kara düşünüyoruz:                                         ‘Biz Gabiş hocasız ne yaparız?’

Bizler Gabiş hocanın hem öğrencileri hem de hayranları yız . Anlattığı anıları, değişik hikayeleri vb. bunlar hayatımızda büyük izler bıraktı. Yani Gabiş hoca hayatımızdan rüzgar gibi geçmedi hortum gibi büyük izler bıraktı.

Her matematik dersimizde yeni hayat dersleri öğreniyoruz. Ardından ise anlamak için uzun süre düşünüyoruz. Gabiş hocanın sorduğu soruları bazen anlamamız uzun sürüyor bazen ise hiç ama hiç anlayamıyoruz. Hayatımızda ilk kez bu kadar güzel matematik dersleri işledik. Daha doğrusu hayat dersleri işledik. Kıymetini bilemediğimiz koca bir yıl daha bitti. Şimdi Gabiş hocadan ayrılma vakti. Ne kadarda bitmeyecekmiş gibi gelsede bu hikayede burada bitti. Şimdi bir yandan ağlıyor bir yandan da umutla Gabiş hocanın seneye bizim dersimize girip girmeme durumunun cevabını arıyoruz. Koca bir yılın ardından Gabiş hocadan ayrılmak tramva gibi gelecek. Bu zamanlarda şaka gibi elen acı gerçek karne gününden sonra ortaya çıkacak.

İyiki Gabiş hoca bizim hocamız. Siz her derste halimizi hatırımızı sorup bir derdimiz varsa derman oluyorsunuz. Sizin dersinizde hiç sıkılmıyor, eğleniyor , öğreniyor ,hayatımızın derslerini alıyoruz. İyi ki bizim hocamızsınız . İyiki varsınız. Canımızsınız ve en sevdiğimiz hocasınız.

VE SON OLARAK SİZİN ÖĞRENCİNİZ OLDUĞUMUZ İÇİN KENDİMİZLE GURUR DUYUYORUZ …

iyi ve kötü yorumlarınıza açığım. Lütfen yorum atın :):):)

Çocuk istismarı ve Çocuğa tecavüz olaylarına Birileri dur demeli

16 YORUMLAR

  1. s.a hocam bugunki dilber tatlınız cook güzel olmus gibi gözüküyor yemedigimiz için tadını bilemiyorum umarım birgün güzel ellerinizden bizede dilber tatlısı yaparsınız.

  2. hocam keşke sizin gibi büsürü hoca olsa çünkü siz çok güzel hocasınız herkes sizin gibi iyi kalpli bir insan olsa
    düniyada kötü insan kalmaz gününüz inşalah iyi geçer hocam dilerimki düniyada sizingibi hocalar çoalsın horçakal iyi kalpli hocam

  3. Guzel degil bence harika bir sey olmus gabis hocanizin kiymetini bilin dersinize girip girmemesi onemli degil siz onu yinede cok sevin ayrica unutmayin ki cok sanslisiniz gabis hoca tanisma sansiniz oldu gabis hocaya kizmayin kusmeyin darilmayin en onemlisi trip attmayin sonra pisman olursunuz ozleyeceginiz unutmayacaginiz cok guzel bir hocaya sahipsiniz mezun olunca anlarsiniz ??????

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.