Suçlu Kim Dersiniz

0
135
Suçlu kim Müslümanlar mı? Türkler mi?
Suçlu kim Dersiniz

Suçlu Kim Dersiniz?

Yeryüzünde insanlık onuruna aykırı bir çok şey yaşanıyor.Peki Suçlu Kim dersiniz.

Ne yazık ki beyinlerimiz öyle bir yıkanmış ki taş yağsa Müslümanlar ve Türkiye’nin yüzünden yağmış sanacağız.

Suçlu Kim Sorusunu Ağızlarda sakız olmuş cümlelerle hiç araştırmadan veya elimizi taşın altına koymadan cahilane bir şekilde boş sözlerle cevaplandırmaya çalışıyoruz.

İşte bu ön yargılardan kurtulmanız için size bizim dışımızdaki dünyanın tarih ve vakalarından mürekkep bir liste vereceğim.

(Peki biz sütten çıkmış ak kaşık mıyız? 

Tabi ki hayır ama sürekli kendi kendimizi cahil, beceriksiz, tembel ve suçlu görmekten vazgeçmeli, fikirler üretmeli,okumalı, çalışmalı ve ümit ederek bu aşağılık duygusundan kurtulmalıyız.

Lakin şunu da unutmamalıyız ki hatasız kul olmaz. Her millet zorlu zamanlar geçirmiştir. Ve her kavmin içinden iyi adamda çıkmıştır kötü adamda.)

Hadi iyi okumalar.

Sizce Suçlu Kim Takdir Sizin 

– 1. ve 2. Cihan harplerini Avrupalılar çıkarmıştır.

– Atom bombası gibi baş belası bir silahı Batılılar icat etmiştir.

– Yüzyıl savaşları, otuz yıl savaşları, mezhep savaşları,hanedan savaşları gibi yıllar sürmüş, katliamlar yapılmış savaşlar Avrupa’nın iç savaşlarıdır.

– Sömürgecilik ve Manda-himayenin mucitleri Batılılardır.

– Her sene Danimarka’da balina, İspanya’da boğa, Çin’de kedi-köpek, her yılbaşında hindi ve ağaç katliamları yapılmaktadır.

– Çin mallarının insan sağlığına zararları ortada.

– Eskimo, Aborjin, Kızılderili soykırımlarını Batılılar yapmıştır. (yaklaşık 20 milyon insan)

– Haçlı seferleri düzenleyerek Avrupa’daki bütün sapık,hırsız, katilleri doğuya süren gelirken de Katolik olmayan Hristiyanları ve Yahudileri katleden, yağma ve talana katılan, kadınlara tecavüz eden ve İslam topraklarında Müslümanlara karşı soykırım yapan hatta açlıktan Müslümanların bebeklerini şişlere takıp yiyen, kutsal topraklara saygısızlık eden  gelirken de Bizans’a saldırıp Ayasofyayı yağmalayanlar Avrupalılardır.

– Sömürgecilik dönemlerinde Çin halkını afyona alıştıran İngilizlerdir.

– Afrika’nın yüzde doksan dokuzunu işgal eden, sömüren;Ruanda, Sudan, Cezayir, Libya gibi yerlerde soykırımlar yapan, siyahilerin kültürlerini yozlaştıran, yetmezmiş gibi Avrupa ve Amerika’ya götürüp köleleştirenler Avrupalılardır.

– ‘İnsanat Bahçesi’  adı altında zenci, Aborjin, Eskimo,Kızılderili insanları kafeslere kapatıp teşhir eden Batılılardır.

–  Hiroşima ve Nagazaki’ye atom bombası atarak tarihte eşi benzeri görülmemiş insan, hayvan,bitki katliamı yapan Amerika’dır.

–  Srebrenitsa’da silahsız Boşnaklara sırf Müslüman oldukları için soykırım uygulayanlar Sırplardır.

– 1. Cihan harbinde Osmanlı vatandaşı olmalarına rağmen ihanet edip itilaf güçlerine katılarak bize zulmedenler Yahudiler, Ermeniler,Gürcüler ve Rumlardır.

– Endülüs’ü yıkan oradaki bütün Müslüman ve Yahudileri din değişimi için zorlayan değişmeyenleri katleden ahırlara doldurup cayır cayır yakan ( kitapları da ) , mallarını yağmalayanlar İspanyol ve Portekizlerdir.

– 2. Cihan harbi sırasında Çingeneleri, Yahudileri hatta hasta, sakat ve özürlü Almanları katleden, fırınlarda yakanlar ırkçı Almanlardır.

Filistin ‘de maddi, manevi her türlü zulmü ve ahlaksızlığı yapan gerek sıcak gerek soğuk savaş uygulayanlar ve çocuklarına ‘Nasıl Müslüman Öldürülür?’ diye ders verenler Siyonist Yahudilerdir.

– 21. Yüzyılda binlerce ruh ve puta tapan hala fare ve ineğin önünde eğilen, tuvalet adabından uzak kast sitemine inananlar Hindulardır.

– Uzaylılara inanan ve hatta onları Tanrı olarak görüp tapan kültleri meydana getirenler Amerikalılardır.

–  Yine Hint-Uzak Doğu dinleri ile Hristiyanlık kültürünü harmanlayarak mezhepler kurup vergi kaçakçılı ve ticaret yapanlar Amerikalılardır.

– Arakan’da , Moro’da Müslümanları katleden palalarla dolaşanlar o çok barışçıl Budistlerdir.

– Doğu Türkistan’da kanlar akıtan gözyaşlarından seller meydana getiren, yer altı kaynaklarını sömürenler Çinlilerdir.

– Hiçbir Yaratıcıyı, dini kabul etmeyen ve dindarlarla dalga geçenler ateistlerdir.,

– Kuzey İrlanda’yı işgal altında bulunduranlar İngilizlerdir.

– Dünya ekosistemine en çok zarar verenler Çin ve ABD gibi devletlerdir.

– Vietnam, Kore ve bütün Çinhindi’nde kendi çıkarları için savaşlar  çıkaranlar, halkları ikiye bölenler  komünist Ruslar ve Kapitalist Amerikalılardır.

– Halkını açlığa mahkum ederek Hidrojen bombası gibi dünyanın en tehlikeli silahlarından birinin üretimini yapan ve denemelerde birçok hayvan ve bitkinin canına kıyan Kuzey Kore’dir.

– Güney Amerika ve Afrika ülkelerinde birkaç senede bir darbe yaptıranlar Batılılardır.

– Bütün Polenezya, Malenezya , Karayip ve Mikronezya adalarını işgal eden ve sömürenler (halen) Batılılardır.

– Kendi içlerinden olan katalonya, Korsika, Sicilya  ve Bask gibi özerk Avrupa bölgelerinin haklarını yiyenler yine Avrupalılardır.

– Makedonya, Kosova, Batı Trakya, Arnavutluk, Bosna Hersek gibi yerlerde ki Müslümanlara zorluk çıkaranlar Hristiyanlardır.

– Afganistan, Irak gibi İslam memleketlerini işgal edenler binlerce insanı yetim, öksüz, aç, sakat, dul bırakanlar Batılılardır.

– Gerek ülkemizden gerek Arap, Afrika ve İslam dünyasından tarihi eserleri çalanlar da Batılılardır.

– Osmanlı Bankasına baskın veren, Osmanlı Padişahına suikast düzenleyen, Türk sefirlerini öldüren,  doğuda Kürtlere katliam yapanlar Ermenilerdir.

– Katolik, Ortadoks, Protestan savaşları yine kendilerinin suçudur.

– Amerika’da beyaz ırkçılığı yaparak kuzey güney savaşlarını çıkaran ve terör örgütleri kuranlar Amerikalılardır

– Evesrest’e ilk çıkan kişi yerli halktan biri olmasına rağmen onun unvanını çalarak kendilerine mal eden Batılılardır.

– Amerika, Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi sömürdükleri yerlerde halkın yüzlerce yıldır kullandıkları yer  isimlerini değiştirerek kendi meşhurlarının isimlerini koyan ve kültür emperyalizmi uygulayanlar Avrupalılardır.

– Çılgınca sömürge yarışına girip adaları işgal ederken oralardaki ekosistemlere zarar verenler Dodo kuşu, Tazmanya Kaplanı gibi hayvanların neslinin tükenmesine, Hawai’ de tohumları ilaçlayarak yerel halkın çocuklarının sakat doğmasına neden olanlar Batılılardır.

– Birkaç senede bir ABD başkanlarına suikast düzenleyenler yine Amerikalılardır.

– Macar, Bulgar ve Finleri asimile edenler Avrupalılardır.

– Dünyaca meşhur İtalyan, Meksikan, Japon, Hint ve Amerikan çetelerini ve mafya şebekelerini kuranlar da biz değiliz.

– Her sene binlerce kilo uyuşturucu maddeyi kaçak yollardan ABD ve başka ülkere pazarlayanlar Meksikalılardır.

–  Grönland’dı işgal eden ve yerel halka saygısız davrananlar Danimarkalılardır.

– Tarihte birçok savaş ve tartışmaya yol açmış, kan akmasına sebep olmuş Ateizm, Meteryalizm, Pozitivimz, Kapitalizm, Komünizm, Leninizm, Maoizm, Darwinizm,  Nazizm gibi görüşlerin kaleleri olanlar da Batı milletleridir.

– Arapları kandırarak onlarca devlete bölen ve işgal edenler Batılılardır.

– Dünyaca nefret edilen veya birçok insanın ölümüne neden olan Hitler, Musollini ,Netenyahu, Mao, Lenin, Stalin, Kim Jong Un gibi adamlar da bizden değildir.

– Kırım, Tataristan, Başkurdistan, Yakutistan, Dağıstan, Kabardin-Balkar, Çeçenistan, Tuva, Çuvaşistan, Altay,  Hakas gibi Türk memleketlerini işgal edenler, Ahıskalıları, Çerkezleri, Kırımlıları, Çeçenleri oradan orya sürenler, katliamlara neden olanlar, camileri yıkanlar, şair ve yazarları öldürenler, savaşlarda Müslümanları ön hatlara sürenler Ruslardır.

– Gagauzya’yı işgal eden Moldova’dır.

– Abhazya, Ahıska ve Güney Osetya’yı işgal edenler Gürcülerdir.

– Kadimen  Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ bölgesini işgal ederek tarlaları yakanlar, insanları evsiz barksız bırakanlar Ermenilerdir.

– Küba’yı aç bırakmak için kuşatan, ülkenin kalkınmasına mani olanlar Amerikalılardır.

– Komünizm, eşitlik, adalet gibi laflarla halkın malına mülküne karışan, özel mülkiyeti yasaklayan bir sisteme inandığını söyleyen lakin ölünce arkasından müthiş bir servet bırakarak kendi dava ve milletine ihanet etmiş olan yine Kübalıların kendi liderleri Fidel Castro’dur.

Şimdi siz karar verin Suçlu Kim? her zaman tek suçlu Müslümanlar,Türkler, Araplar veya Afrikalılar mı?..

Filistin sorunu ve Samimiyetimiz

Gavur İsveç’in İslamilik Endeksi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.