sürpriz Doğum Günü,Mutlu yıllar dileriz

16
230
Şanlıurfa Gizemli ve sürpriz Doğum Günü
sürpriz Doğum Günü,Mutlu yıllar dileriz

sürpriz Doğum Günü,Mutlu yıllar dileriz

Şanlıurfa Sosyal içerik platformu olan web sitemiz Sosyal loca  için önemli olduğunu düşündüğüm ki öyle de aynı zamanda Kalbi ve yüreği bir o kadar temiz birinin Doğum Günü.Ona sürpriz Doğum Günü olsun istedik.

İsim yazmayacağım malum sürpriz Doğum Günü Zaten o kişi kendini çok iyi biliyor.Zaten web sitemizi takip edenler de kim olduğunu bilmek de zorluk çekmeyecek

Evet şimdi herkes gibi bende söze onu çok sevdiğimi söyleyerek başlamak  istiyorum.Ama öyle lafla değil.
Ben onu bütün kalbimle ve bütün benliğimle seviyorum.Bu sevgi öyle bir sevgi ki hiçbir çıkar ve menfaat yok…

Ben hayattan onun sayesinde çok önemli üç şey öğrendim o da şu ;

1-Ben bugün Doğum günü olan kişiyle arkadaş olunca anladım ki  asla kesin konuşmamalıyım. Çünkü biz birbirimize resmen düşmandık.Ama şimdi kardeşten farkımız yok.Meğer en iyi dostluklar düşmanlıklarla başlarmış bunu daha yeni öğrendim ben
2-Aslında biriyle kardeş olmam için kan bağına ihtiyaç yok.Çünkü öğrendim ki  kardeş olmak için kan bağına değil kalp bağına ihtiyaç varmış.
3-(Bizim arkadaşlığımız çok sevdiğimiz iki kişiyi kazanmak için kurduğumuz bir oyunla başladı.)Yani öğrendim ki çabamıza değmeyecek bazı insanları kazanmak yerine çabamıza değecek kişileri kazanmak için mücadele etmeliyiz.
Yani kısaca bugün Doğum günü olan kişi bana sadece nasıl iyi arkadaşlık kurulabileceğini değil,hayatın üç önemli noktasını daha öğretti.Nede olsa o GİZEMLİ YAZAR idi.

Gizemli Yazara sürpriz Doğum Günü

sahiden her hareketi gizemliydi.Konuşması,hareketleri,sevinçleri vesaire vesaire hatta susması bile gizemliydi.GİZEMLİ YAZAR da ona çok yakışmıştı.Ona da benden Gizemli Doğum Günü yakışırdı.
Şimdi içinizden diyorsunuzdur ki tamam bu kadar iyi şeyler söyledin.Peki Siz hiç mi  küsmediniz?
Tabi ki bizimde her kanka,arkadaş gibi tartışmalarımız oldu.Ama biz birbirimizden hiç ayrı kalamadığımız için hemen barıştık.
Yani bizde büyük kavgalar ettik ve kimse bir daha barışacağımızı inanmıyordu.Ama bizim kalp bağlarımız hiç kopmadığı için bizi tekrar bir araya getirdi.
İyi ki doğdun,iyi ki varsın,iyi ki kardeşimsin,bunu söyleyeceğimi tahmin etmezdim ama iyi ki Şanlıurfa ya taşınmışız ki iyi ki seni tanımışım.
Bu zamana kadar yanımda olduğun için,beni her üzüldüğümde mutlu ettiğin için,her ne kavga edersek edelim benim yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Not:İlk söylediğimde hemen itiraz etmeyen ve bu yazıyı bugün Doğum günü olan kişiden sır gibi sakladığı için site yöneticisine çok teşekkür ederim.

11 Ocak ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Seni çok seviyorum benim tatlı,Poncik kardeşim ??????❤❤❤❤❤❤
Yeni yaşının sana huzur,mutluluk,şans,sağlık getirmesi dileğiyle.Sevdiklerinle ve benimle nice mutlu senelere ve yaşlara… Gizemli yazara Gizemli Doğum Günü

16 YORUMLAR

 1. Iyiki doğdun ….
  Iyiki varsinnnnn….
  Iyiki seni tanimisimmm…
  Seni çook seviyorummmmm….
  Bu sürpriz dogum günu icin 1 ay onceden hazirlik yapmaya baslamisti esra ve sonunu guzel bitirdi.
  Iyiki dogdun Yüsracimmmm…..❤❤❤????????❤❤?❤??❤??????❤❤?❤????????❤?❤❤?????????

 2. Rabbim dostluğunuzu daim etsin… 🙂 Doğum günün kutlu olsun GİZEMLİ YAZAR 🙂 nice yıllara…sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür geçirmen dileğiyle… 🙂 🙂

 3. ???kardeşimmmm,iyiki varsın düşüncelerin,söylediklerin,yaptıkların beni çok ama çok mutlu etti.İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım ve çok şaşırdim açıkçası bunları beklemiyordum?
  Seni çook ama çook seviyorum iyiki varsın iyiki hayatımdasın her insanın senin gibi arkadaşı,kankası,dostu ve kardeşi olmalı.Senin gibi iyi yürkli olmalı…Bu yazı için çook teşekkur ederim? kardeşimm???
  Son olarak bu olayın benim icin süpriz olamsını ve son noktaya kadar söylemediğiniz için çok teşekkür ederim hocam,her öğrencinin sizin gibi bir hocası olmalı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.