Teknolojinin Esirleri

2
121
Teknolojinin Esiri Olmak
Teknolojinin Esirleri

Teknolojinin Esirleri

Ya arkadaşım benim vücudumda kırılacak 206 tane kemik varken sen niye kalbimi kırarsın ki ? Kolumun kırılmasına razıyım ama Lütfen kalbimi kırma!!! ???

Yukarı işin espri kısmı tabi(yanlış anlamayın)Evet başlayalım.Kalp kırmak şu anki zamanda ne kadar kolay bir şey dimi.Zaten kişi kimin kalbini kırmışım diye düşünmüyor da.Çünkü arkadaşlar olmasalar da  olur diye düşünüyor.Bunun nedeni ise telefonlar(teknoloji)”Onunla kus olsam ne olur ki zaten en iyi arkadaşım telefon hep yanımda” diye düşünen o kadar çok insan var ki.

Resmen teknoloji denen yaratığın eserleri olmuşuz.Teknolojinin Esirleri olarak bizim dostluklarımızı, arkadaşlıklarımızı ,aile bağlarımızı zedeliyor hatta öldürüyor.Doğruyu söyleyin kimler aileleri ile oturup konuşuyor.Bizde şahsen böyle şeyler çok olmuyor. Ve.İşte teknoloji ve kalp kırmak.Aslında düşününce bu iki kelime birbirine çok zıt gibi geliyor.Ama aslında bunlar da bağlantılı.

Lütfen Teknolojinin Esiri Olmak tan uzak duralım.Ve karşımızdakine elimizdeki telefona verdiğimiz değerin daha fazlasını verelim.Sen karşındakine elindeki telefona verdiğin değerin yarısını bile versen karşındaki senin ona verdiğin değerle havalara uçar.Sadece yarısı ya karşındakini bu kadar sevindiriyorsa tamamını düşün birde.

Lütfen karşımızdakinin kalbini kırmamaya özen gösterelim.Ve teknolojinin bizi esir almasına izin vermeyelim.

Birbirinize hediyeler verin ve birbirimizi mutlu edin.Şunun şurasında daha ne kadar yaşayacağız kim bilir. Teknolojinin Esiri Olmak yerine teknolojiyi kendimize esir alalım.

Evet maalesef bir yazımın daha sonuna geldik.Biliyorum çok üzülüyorsunuz ama mecbur yazı burada biter.???

Biliyorum bu cümleden bıktınız ama iyi ve kötü yorumlara açığım.Yazıma istediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz.Sizi seviyorum.Ve sık sık yazı atmaya çalışacağım.

Teknolojiye Bağımlılık

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.