Yolculuk Yapmak

4
171
Yolculuk Yapmak sefere çıkma

Yolculuk Yapmak Sefere Çıkma

Eminim ki daha önce bir çoğunuz yolculuk yapmıştır.Ama yolculuk derken uzun yoldan bahsediyorum,yani tatile çıkma bazen çok sıkıcı olabiliyor ama yolun sonu bazen insanı mutlu ediyor bazende üzüyor.Yolculuk bir çok taşıtla yapılabilir.Örneğin;
-Uçak
-Otobüs
-Tren
-Gemi
-Araba vb.
Tabii daha bir çok taşıtla yolculuk yapılabilir.
Her insan yolculuk yapmayı sever mi?
Hayır tabi ki her insan yolculuk yapmayı sevmez.Kimisi yol uzun diye,kimisi yolculuk yapmanın eğlenceli olmadığını düşündüğü için olabilir.Yada yolculuk yapmanın sıkıcı olduğunu düşünür
Aslına bakılırsa yolculuk yapmak bana göre pek sıkıcı değil.Hele birde kendi arabanla yolculuk yaparsan o daha eğlencelidir.Tabii bu benim kendi düşüncem her kezin bu konuda farklı fikri olabilir.
Yolculuk yapmayı birde bu zevkle bakın o kadar yoldan sonra belki ailenize,belki tatil yapacağınız yere,belkide çok çok mutlu olacağınız bir yere gideceksiniz.Ama bazende bu iş tam tersi olabiliyor,sizi sevdiklerinizden ve başka diyarlara alıp götürebiliyor.Ama her iyi işin kötü de olsa bir sonu vardır değil mi?
Peki hangi taşıtla yolculuk yapmak daha eğlenceli olurdu?
Bence her taşıtla yolculuk yapmak eğlencelidir,nedeni ise her taşıtın kendine ait bir güzelliği vardır diye düşünüyorum.

Taşıtlara Göre Yolculuk Yapmak;

✈✈UÇAK:Uçak ile daha önce yolculuk yapmadığım için uçakla yolculuk yapmak nasıl olurdu bilemiyorum doğrusu.Ama binen bir çok kişi eğlenceli olduğunu söylemişlerdi.Uçağa binmenin eğlenceli kısmı bulutlarla beraber olmak bence.
??OTOBÜS:Otobüs ile yolculuk yapmak eğlenceli,bazen otogarda durduğunda otobüsü kaçırmamak için koşturup durursun.Ayrıca otobüs ile yolculuk yaparken dışarıya bakmak daha da güzel olduğunu düşünüyorum.
??TREN:Tren ile yolculuk yapmak sizce nasıl? Daha önce trene bindiniz mi? Bence trene binmekte de ayrı bir keyifli olacağını düşünüyorum.Trenin çıkardığı ses bile insana huzur verebilir.
⛵⛵GEMİ:Bence gemiye binmekte çok güzeldir diye düşünüyorum. Çünkü gemide yolculuk yaparken denizin o sesi,martıların sesi eminim ki insana huzur verecektir.
??ARABA:Araba ile yolculuk yapmak diğer taşıtlara göre daha kolay olduğunu düşünüyorum.Çünkü bu sayede hem daha rahat etmiş,hemde istediğimiz yeri geze geze gidebiliriz.Bu yüzden araba en rahatlarından biridir diyebiliriz.
İşte bunlar bazı taşıtlarla yolculuk…

?❤?Yüsra Nur Kansu?❤?

Milletin Vekili mi Bunlar?

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.