Okulumu Özledim

12
Şanlı Urfa Akabe İmam hatip
Okulumu Özledim

Akabe İmam Hatip Orta Okulumu Özledim

Yazıma nasıl başlasam bilmiyorum.Ama bir yerden başlamam lazım.Bence okul değiştirmek gerçekten çok zor.Tam okula alıştık diyoruz sonra  bazı nedenler dolayısıyla başka bir okula gitmek zorunda kalıyoruz.

Mesela Mardin’de ki okuluma tam alışmıştım bu sefer Şanlı Urfa’ya geldik tam yeni okuluma alıştım bu sefer de okulumuzu değiştirdiler.

Yalan yok ben okulumun değişmesini istiyordum.Dersimize giren hiç bir hoca bana eski hocalarımın yokluğunu hissettirmedi.Ama sıra matematik dersine gelince ve  Gabiş hocanın yerine başka bir hoca girince Gabiş hocanın yokluğu çok belli oldu.

Sadece bir sene içinde Gabiş hocaya ne kadar da alıştığımı anladım.

İşte okul değiştirmenin en kötü yönü bu. Tam bir hocaya alışırsın.Sonra okul değişir,öğretmen değişir.Bu iğrenç bir şey.Herhalde okul değiştirmeyen ve eski öğretmenlerini özlemeyen yoktur.Hepimiz aynı duyguları paylaşmışsınızdır.  Umarım hiçbirimiz okul değiştirmek zorunda kalmayız.

Uzun bir süreden sonra yeni bir yazı yazdım.Umarım yazımı beğenmişsiniz dir. İyi ve kötü eleştirilere açığım.Dilediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz.Bu seferlik yazım biraz kısa oldu ama ileri ki yazılarım daha uzun olacak. Şanlı Urfa ilinden selamlar.

Şanlıurfa

12 YORUMLAR

  1. MATEMATİĞİ BANA SEVDİREN İKİ İSİM
    İBRAHİM HALİL GABİŞ(ortaokul mat.öğrt) VE İBRAHİM HALİL EĞLİS(lise mat öğrt.)
    onların hakkını veremem

  2. Daha çok özliyeceksiniz canlarım ve biz liseye geçmemize rağmen hala çok özlüyoruz o okulun o güzel hocaların başta Gabiş Hocanın saygılar hocam?yerini hiç kimse tutamaz, tutmayacak ve tutmuyor. Yazında duygusal ve güzel olmuş esracım??

  3. Ben galiba okulun değişmesini istiyodum ama hocalar değişsin istemedim sadece okulumuz büyüdü o iyi ama HOCALAARR çok özledik yyaaaa

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.