Şarkıların Dünyası

5
Kulaklıkla şarki dinlemek
Şarkıların Dünyası

❤ŞARKININ İNSAN PSİKOLOJİSİNE ETKİSİ❤  Şarkıların Dünyası

Şarkı dinleyince insan kendini başka bir dünyada buluyor.  insanlar sokakta yürürken, yatakta uyurken,spor yaparken dinlenirken yani her yerde şarkıyı kullanır . ve severek dinlerler. çoğu insan çoğu kez  şarkıcı olmanın hayalini kurmuştur ve yaklaşık 17 -18 yaşına kadar da acaba sesim güzel mi acaba şarkıcı mı olsam veya en basitinden sınıfta sesini beğenen insanlar çoğu kez sana şarkı söyletmiştir .

Kulaklıkla şarkı dinlemek çok güzel ya neden biliyor musunuz? şarkıyı dinleyip klibi siz çiziyorsunuz . eğer hüzünlü şarkı dinlerseniz ağlayabilirsiniz ama eğlenceli şarkı dinlerseniz mutluluktan dans bile ederseniz .

Ayrıca sizden bir ricam olacaktı acaba hangi şarkı türünü dinlemeyi seversiniz yorumda belirtir misiniz?❤

Şarkıların Dünyası hepimiz de biliyoruz ki Şarkı insanın ruhunu gençleştirir mesela anne ve babalar 30 -35 yaşındaki anneler. Babalar bile pop şarkı beğene biliyor ??

Sizce şu anın en güzel pop şarkısı ne ?          Şu anda ortalarda yani dillerden düşmeyen şarkı. ALEYNA TİLKİ – O SEN OLSAN BARİ.    Bence güzel şarkı ama  sizin fikrinizi bilemem ?

Size tavsiyem : Sıkıntı stres atmak için  şarkı dinleyin ama eğlenceli şarkı olsun nedeni ise sizi oralardan kitap gibi alır götürür kitapta götürür ama EĞLENCELİ kitap

❤Bir yazınında sonuna geldik diğer yazılarımda görüşürüz. İyi akşamlar dilerim ❤

Şanlıurfa

5 YORUMLAR

  1. Ben hüzünlü şarkıları daha çok severim dediğin gibi sıkıntı yada stres atmak için müzik dinlemek iyi ama ben genellikle birine anlatırmışcasına günlüğüme yazı yazıyorum.
    Yazın güzel olmuş elfcim??

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.