Güvenim Kalmadı

4
159
Güvenim Kalmadı

Güvenim Kalmadı

 

 

Güvenim kalmadı. Çünkü beni yarı yolda bıraktı. çünkü tam ona güvenmiş iken beni bıraktı.Tam tamam bu benim kan kam bu benim dostum demişken hayal kırıklığına uğradım.Belki bu hikayeye kendimi çok kaptırmışım.Belki de beni seviyor diye kendimi kandırmışım.siz olsaydınız ne yapardınız ? Keşke sadece ona güvenmesem.Onun yüzünden kimseye güvenim kalmadı.kimseye güvenim yok.Sadece güven konusu değil. O benim sevgimi de kullandı. Onu belki en baştan bu yana yanlış tanımıştım. Bilmiyorum zaten benim tek hatam bilmemek değil mi? Evet aynen öyle benim hatam bu.Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız? Bir daha güven konusun da insanlara güvenebilir miydiniz ? Ben güvenmek ne kadar istesem bile olmuyor.Birini ne kadar sevseniz de bence güven olmadıktan sonra asla dost olamazsınız.?

Cevaplarınızı,yorumlarınızı bekliyorum…

Paylaş
Önceki İçerikNeden Oruç Tutulur
Sonraki İçerikÜlkemize Nasıl Faydalı Olabiliriz
Ben 5 mayisda doğdum. Boğa burcuyum.Matematiği çok seven,gabiş hoca'nın öğrencisi olduğum için gurur duyan,gelecekte polis olmayı dileyen,hedefleri basarmak için çaba gösteren biriyimdir.

4 YORUMLAR

  1. Aynen ama ben kankalarimi arkadaslarimi ve dostlarimi onlari tanidiktan sonra seciyorum o yuzden pek fazla yasamadim ama tabiki bazilari beni hayal kirikliyina ugratti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here