Öğrenci Olmak

18
186
Öğrenci Olmak

 

Öğrenci Olmak

Öğrenci olmak bir meslek sahibi olmaktan daha zor. Öğrencinin yapması gereken görevler sorumluluklar ve girmesi gereken sınavlar var.

Ayrıca annelerin baskısı da öğrenci zamanında eksik olmaz size şu anki halimi anlatayım.                                                            Annem açık öğretimden okuyor. Babam ise derslerine çalışmayan notları düşük olan çocukların okumasına karşı. Annemin baskısı eksik olmaz. Kızım oku kızım geleceğini yakma kızım biz okuyamadık bari sen oku vb. şeyler ama şuanda bakıyorum da anne baskısı gören meslek sahibi insanlar bu baskıyı gördüğü için annesinin elini öpüp başına koyuyor. Aslında böyle yapmaları iyi ama çocukların eğlenme  istediklerini yapması bence hakları . Öğrenci olmak kolay iş değil.

Ama büyüklerimiz gidiyorsunuz sadece oturup dinliyorsunuz diyorlar .

Aslında sadece dinlemek değil dinle çalış yaz koş …

kısaca  öğrenci olmak bu işte…

 

Paylaş
Önceki İçerikİmam Sarığı
Sonraki İçerikErik Tavası

Merhaba ben elif 7. Sınıfa gidiyorum okulu çok seviyorum. Ders olarak fen ve matematik derslerini seviyorum. Aslan burcu ve arkadaslarına çok önem veren biriyim ???

18 YORUMLAR

  1. Damla ben o yorumu kötü niyetle atmamıştım ve ayrıca hocanında dediği gibi 2 li tartışmalara girmiyelim ve benim yazdığım yazının yorumlarında LÜTFEN!!!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here