Öğrenci Olmak

18
128
Öğrenci Olmak

 

Öğrenci Olmak

Öğrenci olmak bir meslek sahibi olmaktan daha zor. Öğrencinin yapması gereken görevler sorumluluklar ve girmesi gereken sınavlar var.

Ayrıca annelerin baskısı da öğrenci zamanında eksik olmaz size şu anki halimi anlatayım.                                                            Annem açık öğretimden okuyor. Babam ise derslerine çalışmayan notları düşük olan çocukların okumasına karşı. Annemin baskısı eksik olmaz. Kızım oku kızım geleceğini yakma kızım biz okuyamadık bari sen oku vb. şeyler ama şuanda bakıyorum da anne baskısı gören meslek sahibi insanlar bu baskıyı gördüğü için annesinin elini öpüp başına koyuyor. Aslında böyle yapmaları iyi ama çocukların eğlenme  istediklerini yapması bence hakları . Öğrenci olmak kolay iş değil.

Ama büyüklerimiz gidiyorsunuz sadece oturup dinliyorsunuz diyorlar .

Aslında sadece dinlemek değil dinle çalış yaz koş …

kısaca  öğrenci olmak bu işte…

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikİmam Sarığı
Sonraki İçerikErik Tavası
Aslan burcu duygusal derslere önem veren ve ailesine en çok da babasına düşkün bir kız adım elif akabe imam hatip ortaokulunda okur ve gabiş hocayı çok severim iyi ki gabiş hoca var

18 Yorumlar

  1. Herkes koşay sanır ama gerçektende öğrenci olmak çok zor ama en çok ta çalışkanlara zor dersleri önemsedikleri için🙄🙄🙄

  2. Damla ben o yorumu kötü niyetle atmamıştım ve ayrıca hocanında dediği gibi 2 li tartışmalara girmiyelim ve benim yazdığım yazının yorumlarında LÜTFEN!!!

CEVAP VER