PYBS Nasıldı

10
171
parasız yatılı bursluluk sınavı 2017

Parasız Yatılı Bursluluk Sınavı 2017

 

2017 PYSB sınavı nasıldı? 10 Haziran tarihinde düzenlenen PYBS sınavı kolay mıydı zor muydu? İşte binlerce öğrencinin girdiği Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) öğrencilerin dediklerine göre sınav orta dereceliydi 10 Haziran cumartesi günü itibariyle düzenlendi. PYBS sınavı saat 14.00 ’te başladı. 100 soru soruldu. PYBS’de sınav süresi ise 120 dakika sürdü.5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11 inci sınıfların sonuçları 18 Temmuz 2017 tarihinden itibaren açılanacak.Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler derslerinden öğrenciler sınava girdi.

10 YORUMLAR

  1. Aleyna gerçekten dürüst olmanı istiyorum bu yazıları sen mi atıyorsun başka sitelerde yazıların aynısı çünkü her yazın da böyle kendi düşüncelerini yazarmisin lütfen o zaman bizde senin gibi yapalım emeğinize saygı göstermeniz istiyoruz biz onca çabalıyor bir yazı için sen is başkasının görüşünü yazıyorsun bu ne yaaa!!!

    • Yalnız bunlar goruş degil burda ne zaman basladığını tarihi saati felan yazdım buları bilmiyecek başka bir yerden alacak ne var.burda bildiklerimi yadim sen olsaydin sende tarihi saati felan yazardin zaten bunlar doğru olduğu icin baska sitelerde paylasilmasi çok doğal.

  2. Damla link attin mi sen cunku aleynanin yazisini baska sitelerde goremedim butun sitelere baktim da kacirmista olabilirim istersen sen bi link at sen ?

  3. Ben bunu kötülük için demiyorum hocanın güvenini sarstı ve siteye zarar veriyor Böyleyiz hakkımızda yazı yazarken o hemen kopyala yapıştır yapıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here