Ceylanpınar Aydınlanıyor

0

ceylanpınar aydınlanıyor

Ceylanpınar Aydınlanıyor Şanlı Urfa’nın Ceylanpınar İlçe Belediyesi eliyle vatandaşların henüz  daha emin caddelerde yürüyebilmesi hakkında başlatılan aydınlatma çalışmaları kapsamında bir cadde daha

aydınlığa kavuştu.

Viranşehir Caddesi, önceki PTT Caddesi, Çarşı merkezi ve kaza genelindeki aile parklarının ardından Gazi Caddesiyle bağlantılı olan 1013. Cadde  Urfa Kapısı yolunda da çalışmalar tamamlandı. Aydınlatma çalışması tamamlanan caddenin açılışı Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, eliyle yapıldı. Ceylanpınar Belediyesi türünden sürdürülen aydınlatma çalışmalarından memnun kaldığını ifade eden cadde esnafı   caddenin  hoş görünümüne  kavuştuğunu belirttiler.

Gazi Caddesine bağlantılı  olan Urfa kapısı yolu  1013. Cadde  tamamlanan LED aydınlatma çalışmalarının açılışını gerçekleştiren Ceylanpınar  Başkanı Menderes Atilla, aydınlatma çalışmasının belediyenin işi  olmamasına rağmen vatandaşa özde hizmet  amacıyla bu çalışmayı yürüttüklerini söyledi.

Atilla, “Aydınlatma bizim belediyenin asıl işi değil. Aydınlatma s özünde   kanunen DEDAŞ a bağlı bir durumdur.

Bununla birlikte kişi  başına bakanlıktan ücretlerini alıyorlar. ancak görevlerini eksiksiz yerine getirmedikleri hakkında mesele çıkarıyorlar.

biz belediye  olarak defalarca DEDAŞ görevlilerini uyarmamıza rağmen, şimdiye kadar caddelerimiz sokaklarımız kapkaranlık” dedi.

bu yüzden asil vazifemiz olmayan aydınlatmaya da biz el attık.

Kızıl Bir Sükut

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.