Şanlıurfa Osmanbey Kampüsünde Fidan Dikimi Yapıldı

0
124
Şanlıurfa Osmanbey Kampüsü
Şanlıurfa Osmanbey Kampüsünde Fidan Dikimi Yapıldı

Şanlıurfa Osmanbey Kampüsünde Fidan Dikimi Yapıldı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Yeşilay Şanlıurfa şubesi ve TEMA Vakfı Haliliye temsilciliği işbirliği ile Harran Üniversitesi Şanlıurfa Osmanbey Kampüsün’de fidan dikme töreni gerçekleştirildi. 

Fidan dikme töreni şenlik havasında geçti öğrencilerin hazırlamış olduğu skeçler sergilendi ezberlemiş olduğu şarkılar söylendi çuval yarışı ve yumurta taşıma yarışı yapıldı oldukça ilgi çekti.

Fidan dikme törenine İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay adına şube başkanı Muharrem ÇELİK TEMA Vakfı Şanlıurfa Haliliye temsilcisi Ercan ŞAKİR, Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Profesör Dr. Recep ÇİĞDEM üniversite Genel Sekreteri Abdulhakim DÜNDAR Ceylanpınar Fakülte Sekreteri Mehmet YILMAZ Yeşilay Şanlıurfa şubesi gençlik Komisyon Başkanı Sadık ÇİFTÇİ çocuk Komisyon Başkanı Alaattin KARAKUŞ Harran Üniversitesi Genç Tema Kulüp başkanı yavuz YAMAN ve üyeleri ve 150 öğrenci öğrenci velileri öğretmenler katıldı.

Şanlıurfa Osmanbey Kampüsünde Anlamlı Etkinlik

Fidan dikme törende bir konuşma yapan il milli eğitim Arge üyesi ve Şanlıurfa Yeşilay Derneği başkanı Muharrem Çelik bu fidanları dikmekte ki amacınız doğaya sahip çıkmak ülkemizi ve ilimizi yeşillendirmek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır dedi.

Çelik bu fidan dikme etkinliğine fırsat veren ve bizi destekleyen başta Sayın Valimiz Abdullah ERİN bey’e İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN beye Harran Üniversitesi Rektörlüğüne TEMA Vakfı Haliliye Temsilci Ercan ŞAKİR bey’e Orman Bölge Müdürlüğüne teşekkür ederek programa katılan Herkese ayrı ayrı teşekkür etti. 

Rektör Yardımcısı Profesör Doktor Recep ÇİĞDEM  üniversite kampüsünde yapılan fidan dikme törenine çok anlamlı ve önemli olduğunu belirterek bu çalışmalarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Tema Vakfı Haliliye Temsilciliğe Yeşilay Şanlıurfa şubesine teşekkür etti.

Bu Fidanlar büyüdükten sonra ülkemizin ekonomisine ve ülkemizin zenginliğine katkı sunacaklarını söyleyerek yeşili daha da yaymamız gerektiğini vurguladı TEMA Vakfı Haliliye Temsilcisi Ercan ŞAKİR’ de vakıf olarak her sene bu tür aktiviteleri daha da yayarak yaptıklarını söyleyip katkı yapan herkese teşekkür etti.

Konuşmalar sonrasında Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere dağıtmak üzere gönderilen hediyeler öğrencilere verildi fidan dikme töreni birlikte gerçekleştirildi.

Gavur İsveç’in İslamilik Endeksi

Kemal Sunalı Anlamak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.