Şanlıurfa Binicilik Tarihinde Bir İlk

0
Urfa Binicilik
Şanlıurfa Binicilik Tarihinde Bir İlk

Şanlıurfa Binicilik Tarihinde Bir İlk

Türkiye binicilik federasyonu ve Türkiye jokey Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği Şanlıurfa Göbekli tepe Endürans yarışları 13 Kasım 2017 tarihinde Urfa Binicilik Hipodromundan Start alacaktır.

bu düzenlenen  organizasyon Urfa Binicilik tarihinde bir ilktir.  Bu organizasyon kapsamında Türkiye binicilik federasyonu ve Şanlıurfa  Bahçe şehir koleji gene Şanlıurfa’da bir ilk olan Bahçe şehir koleji öğrencileri için özel bir lisans Sınavı düzenlenmektedir.

Düzenlenmekte  olan bu lisans sınavına Şanlıurfa Bahçe şehir Kolejinden 85 öğrenci katılımı ile Türkiye’deki binicilik lisans sınavı katılım sayısı en üst olan sınavlardan biri yapılmaktadır.

Bu organizasyonun düzenlenmesinde büyük özveride bulunan Nevali otel Yönetim kurulu başkanı Sayın Çetin Aslan ve Şanlıurfa Bahçeşehir koleji kurucusu Essum Aslana sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.

Ayrıca bu organizasyonda Gelen misafirlerimizle ilgilenilmesi ile ilgili planlamayı yapan Genel koordinatörümüz Ergün Güngöre ve Nevali  Otelde bizleri ve Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayan Eda Güngöre  Teşekkürlerimi sunarım.

Türkiye binicilik federasyonu yetkilileri ile ilgilenilmesi ve onların ağırlanması ile ilgili desteklerini bizden esirgemeyen Bahçe Şehir koleji müdür yardımcılarımızdan sayın        Baki Vurana da teşekkür ederim.

Şüphesiz ki bu organizasyondan en çok yorulan ve bütün evrak işlerini büyük bir düzenle hazırlayan birinci kademe okul müdürümüz Tuba Aykut  Baykarana Ve ikinci kademe okul müdürümüz Selin Atakaya’ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

13 Kasım 2017 tarihinde Şanlıurfa Hipodromundan Start alarak başlayacak olan Göbeklitepe atlı dayanıklılık yarışmalarına bütün halkımızın iştirak etmesini ümit ederek bu organizasyonun en güzel şekilde bitmesini temenni ediyorum.

Şanlıurfa bahçeşehir koleji olarak bundan sonraki hedeflerimiz arasında okulda bir binicilik takım oluşturarak Türkiye’nin muhtelif yerlerinde yapılan yarışlara öğrenci götürmek ve Urfa ile birlikte Bahçe şehir Kolejinin başarılarına tüm Türkiye’ye duyurmaktır. Ayrıca Şanlı Urfa Hipodromunda açılan Hippoterapi merkezinden bütün engelli vatandaşlarımızın faydalanması ve hayatlarında büyük değişimlere yol açması dileğiyle Hipoterapi merkezinin Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını diliyoruz…

Şanlıurfa Binicilik Kulübü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.