Şanlıurfa Yeşilay Haftası kapsamında Satranç Turnuvası yapıldı

4
Şanlıurfa Yeşilay Haftası ve satranç turnuvası etkinlikleri
Şanlıurfa Yeşilay Haftası kapsamında Satranç Turnuvası yapıldı

Şanlıurfa Yeşilay Haftası kapsamında Satranç Turnuvası yapıldı

Şanlıurfa Yeşilay Haftası kapsamında 10-11 MART 2018 tarihleri arasında ŞEHİT ONUR KILIÇ ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ’nde Satranç Turnuvası yapıldı.

Yapılan  Satranç Turnuvası nda organizasyonu Şanlıurfa Yeşilay Derneği üstlenmiş olup,Tüm halkımız davetlidir.

Turnuvanın açılışını 09 mart saat 9:30 da Şanlıurfa Yeşilay Başkanı Muharrem ÇELİK ve Yeşilay gençlik komosiyonu başkanı Sadık ÇİFTÇİ yaptılar.

İlimiz Urfa da yapılacak olan Satranç Turnuvası İsviçre Sistemi ve 6 TUR lu olacak.yine katılımcılara düşünme süresi olarak 35’+30” Eklemeli tempo şeklinde oldu.

Yarışmaya TSF Lisansına sahip ve 2011 ve önceki yıllarda doğan T.C. vatandaşı sporcular katıldı.

Turnuvada  sporcular Açık Kategori olmak üzere üç ayrı kategoride yarışacaktır, her kategori  de 60 kişi ile sınırlıdır.

Şanlıurfa Şanlıurfa Yeşilay Haftası kutlamaları devam ediyor

Yeşilay Haftası Kutlama Programı çerçevesinde; Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü Satranç Federasyonu Şanlıurfa Temsilciliği işbirliği ile bugün 3 kategoride Satranç turnuvasına muhteşem bir gösteri gerçekleştirdi.

Şanlıurfa yeşilay derneği Muharrem ÇELİK Satranç turnuvasına 160 öğrenci başvurdu. Turnuva sonucunda dereceye giren her kategorinin ilk dörde girenlere pazar günü Yeşilay Madalyası ve Yeşilay Hediye Paketini takdim edeceğiz.

Turnuvanın açılış programında Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, gençlere seslenerek zararlı alışkanlıklardan uzak durulması ve zamanın iyi değerlendirmesi için bu tür aktivitelerin içinde aktif olarak rol almamız gerektiğini ve Yeşilay’ın ilkelerine uyarak bir hayat sürdürmemiz gerektiğini altını çizdi.

Turnuvaya katılan gençlere başarılar dileyen Muharrem Çelik, emeği geçenlerde teşekkür etti.

Turnuvaya katılan Yeşilay şube başkanı Muharrem ÇELİK yeşilay Şanlıurfa gençlik komisyonu başkanı  Sadık ÇİFTÇİ yarışmacılara ve izleyicilere sosyal mesaj vererek yeşilay her zaman yanınızda ve yeşilaycı olmak için herkesin bir nedeni var.

Satranç turnuvası açılışında bir konuşma yapan şube başkanı muharrem ÇELİK yarışmacılardan zararlı alışkanlıklardan ve teknoloji bağımlılığından uzak kalacaklarına ve zamanlarını doğru ve faydalı bir şekilde kullanacaklarının sözünü alarak turnuvanın startını verdi.

Bizlerde Sosyal loca olarak ilimizde bu tür etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

Şanlıurfa Yeşilay Derneği yeşilay haftası etkinlikleri devam ediyor

Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.