Urfa İmam Hatip

3
Şanlıurfa İmam Hatip lisesi Urfa Haber
Urfa İmam Hatip lisesi

Urfa İmam Hatip Şanlıurfa Akabe İmam Hatip Lisesi

Şanlıurfa TOKİ’de bulunan Şanlıurfa Akabe İmam Hatip Lisesi olarak bilinen erkek lisesi dönüşümlü olarak kız lisesine hazır hale gelmiştir.Dokuzuncu sınıf öğrenci alımının yanında on öğrenci nakil işlemi gerçekleştirmesiyle onuncu sınıf öğrenci kabulü üzerine sınıf açılacaktır. İl Milli Eğitim ve Eyyubiye Milli Eğitim de yetkililer ile görüştüm. Sizlere okul hakkında biraz bilgi vereyim. Akabe İmam Hatip Lisesi iki senedir açılmış yepyeni bir binada eğitim vermektedir. TOKİ’nin tam merkezinde bulunup rahatlıkla Şanlıurfa’nın her yerinden otobüsle okula ulaşa bilinmektedir.

Şanlıurfa Akabe İmam Hatip Ortaokulu mezunu bir öğrenci olarak gurur duyuyorum. İlk sene olduğu için öğretmen eksiği olma ihtimali yüksek olmasına rağmen kendini hemen toparlayıp uzman öğretmen kadrosuyla eğitim ve öğretim devam edeceğini temenni ediyorum, en kalbi duygularımla buna inanıyorum. Tekrardan söylüyorum Bir Akabe İmam Hatip Ortaokulu mezunu olarak Lisemize geçiş yapacak bütün öğrencilerin okulunu ikinci evi gibi, sıcacık bir ortam olarak kabul göreceklerini düşünüyorum.

Urfa İmam Hatip profesyonel müdürü ve müdür yardımcısıyla okulun daha iyi ve güzel yerlere geleceğini de şimdiden görür gibiyim. ÖĞRENCİNİN;

Arapça dersinde ben ne yaparım?

Kur’an-ı Kerim okumak çok zayıf nasıl olur?

gibi endişelere kapılmadan eminim öğretmenlerinin her daim destekçisi olacaklarını da belirtmek isterim.

Benim gibi Şanlıurfa Akabe İmam Hatip Lisesi ne  geçiş yapmak isteyenler bilgi almak için bana İnstagram yoluyla ulaşabilir…

Akabe İmam Hatip Lisesi kız lisesine dönüşmüş olup 10. sınıfa on öğrenci olursa nakil gelebilirler.

11. sınıf öğrenci alımı da sadece İmam Hatipli olmasıyla gerçekleşebilmektedir.

Daha fazla bilgi  için aşağıda yazan numaradan, instağram hesabımdan ve bu yazının altına yorum yazarak size yardımcı olabilirim.

Şanlıurfa Akabe İmam Hatip Lisesi geçmek isteyenler Lütfen bu yazıyı paylaşıp başkalarına da bilgi sahibi olmak için duyuralım.

İnstagram hesabım: tubanurboga_6868

Saygılarımla,

Tuba Nur BOĞA?❤

Şanlıurfa Haber          Urfa Haber

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.