Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor

3
Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler ve Şehitler için yürüyüş
Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor

Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor

Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor.1 Mart günü “Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor programı”saat 9.30 da  başlayacak.

Yapılacak programa Şanlıurfa Yeşilay Derneği başkanı Muharrem ÇELİK,Şanlıurfa il milli eğitim müdürü Şerafettin TURAN ve Şanlıurfa il müftüsü İhsan AÇIK öncülük edecektir.

Endüstri Meslek Lisesinin önünde 600 gencin toplanması saat 10:00 da İstiklal Marşının okunması günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmalar yapılacak.

Bayrak ve dövizler eşliğinde yürüyüş  Bedüüzaman Meydanındaki Samsat kapısındaki şehitliğine doğru yürüyüş ve Şanlıurfa il müftüsü İhsan AÇIK’ın hatim duasının okunması ve dağılış, şeklinde olacaktır.

Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor programında havanın soğuk olmasına rağmen katılımın yüksek olması bekleniyor.

Yürüyüşe çok sayıda öğrenci öğretmen STK  başkan ve üyeleri Şanlıurfa milli eğitim müdürü, Şanlıurfa müftüsü Yeşilay başkanı Muharrem ÇELİK yeşilay komisyon başkanları ve üyeleri yeşilaya gönüll vermiş daha birçok ismini sayamadıklarımız katılımcı destek verecek.

Şanlıurfa Yeşilay Derneği

Şanlıurfa Yeşilay Derneği başta uyuşturucu gibi alışkanlıklar ile mücadele eden ve bütün zararlı alışkanlıklardan halkın ve bilhassa gençlerin korunması için yaptığı çalışmalarla kamuya hizmet veren bir dernektir.

Bu sebeple de “Kamuya Yararlı Cemiyetler” arasında yer alan bir kurumdur. 1-7 mart yeşilay haftası münasebetiyle etkinlikler düzenlenmektedir.

Yesilay Urfa şubesi son zamanda yasanan olaylardan ötürü halkın ve milletin bir olup kenetlenmesine sebep olacak anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Tüm Urfa lı hemşehrilerimize duyurulur.

Şanlıurfa

Sigaranın vücudumuza zararları ve Sigara ile Mücadele etmek

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.