Şanlıurfa Yeşilay Derneği yeşilay haftası etkinlikleri devam ediyor

3
Şanlıurfa Yeşilay Derneği ve HAYATIN YEŞİL ELLERİ
Şanlıurfa Yeşilay Derneği yeşilay haftası etkinlikleri devam ediyor

Şanlıurfa Yeşilay Derneği yeşilay haftası etkinlikleri devam ediyor

Şanlıurfa Yeşilay Derneği bu seferde HAYATIN YEŞİL ELLERİ farkındalılık kapsamında Görkemli bir resim çalışması etkinliğine imza attı.

1-7 Mart tarihleri arasında Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Yeşilay başkanı Muharrem ÇELİK bir etkinliğe daha imza attı.

6 Mart 2018 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay Şanlıurfa Şubesi işbirliğiyle bugün Atatürk Caddesi Novada Park alış veriş merkezi önünde program düzenlendi.

Yapılan programda Novada parkın önünde ki kaldırımda 500 metrelik bir kumaş açılmak suretiyle, caddeden geçen vatandaşların ellerini yeşil boyaya batırarak beyaz beze iz yapmaları istendi.

Şanlıurfa Yeşilay Derneği bu etkinlikle Yeşilay Haftasında olduğumuz anlatılacak, Yeşilayın misyonu katılımcılara benimsetildi.

Yine bu görkemli program kapsamında Katılımcılardan “YEŞİLAYCI OLMAK İÇİN BİR NEDENİM VAR” cümlesini tamamlamaları istendi.

Çünkü Unutmayalım; Herkesin Yeşilaycı Olmak İçin Bir Nedeni mutlaka vardır.

Programa bir çok yerel ve ulusal basın mensupları ilgiyle takip etti.

Bizde buradan sosyal loca olarak 6 Mart 2018 Salı günü saat 11.00′ de  Atatürk Caddesi Novada Park alış veriş merkezi önündeki HAYATIN YEŞİL ELLERİ etkinliğinde emeği geçen

Başta Şanlııurfa yeşilay derneği Başkanı Muharrem ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Şanlıurfa da Yeşilaycı Gençler Şehitler için Yürüyor

Urfa da Yeşilay Derneği nin Katkısı ile Şehitler İçin Yürüdüler

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.