Urfa Yeşilay şubesinden jest

0
Urfa Yeşilay güneş şemsiyesi
Urfa Yeşilay şubesinden jest

Şanlıurfa Yeşilay şubesinden jest

Urfa Yeşilay şubesinden üyelerini güneşten korumak için şemsiye bastırdı.

Yeşilay Şanlıurfa şube başkanı Muharrem Çelik yaptığı açıklamada tarım ve kırsal kalkınmayı  destekleme Kurumu İl Müdürü Sayın Sadık Yetim ile işbirliğine giderek Yeşilay üyelerine ve gönüllülerine yönelik güneş şemsiyesini tasarlayıp bastırdık.

Şemsiyelerde beyaz zemin üzerine yeşilay logosu ile TKDK logosu yer almakta. şemsiyeler başın üzerinde güneşin doğrudan etkisini azaltacak biçimde tasarlanıp bastırıldı.

Sıcak iklime sahip olan yazları 50-60 dereceyi bulan Urfa sıcaklarından korunmak için bu çalışmaya koyulduk. Bunun için de bir tanıtım programı şubede düzenledik.

Tanıtım programında genç hukukçu Fatih Altun’da Yeşilay üyelerine  kurumsal İmaj konulu bir seminer verdi.

Bestekar ve ses sanatçısı Cemil Sezgin de yeşilay üyelerine müzik ziyafetinde bulundu. Çelik katılımcılara çiğ köfte ikram ederek misafirlere Yeşilay’ın faaliyetlerini anlattı.

Düzenlenen şemsiye takdim gecesinde çok sayıda davetli katıldı.

İl Milli Eğitim şube Müdürü Fevzi Çelik,  TKDK il müdürü Dr. Sadık yetim,  Cansu’yu Şanlıurfa il Başkanı Ahmet Buğurca,  Bakkallar bayiler oda başkanı Mehmet altın,  Yeşilay yönetim kurulu üyeleri,  Suriye komisyonu, sanat Komisyonu, gençlik Komisyonu üyeleri katıldı.

Program sonrasında yeşilay şanlıurfa şube başkanı Muharrem Çelik desteklerinden dolayı Doktor Sadık Yetim,  Bakkallar bayiler Oda Başkanı Mehmet Altın  ve genç hukukçu Fatih Altun’a birer plaket takdim etti.

Tüm katılımcılara da ayrıca güneş şemsiyesi hediye edildi.

Şanlıurfa Yeşilay Derneği yeşilay haftası etkinlikleri devam ediyor

Şanlıurfa Yeşilay Haftası kapsamında Satranç Turnuvası yapıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.